Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FSHF

Teuta vazhdon kryesimin në Superiore

Teuta vazhdon kryesimin në Superiore


13 May, 2021 @18:54

Skuadra e Teutës e mposhti Kastriotin me rezultat 1-2 dhe e vazhdoi kryesimin në Kategorinë Superiore.

Emilian Vila shënoi golin e parë në ndeshje për Teutën në minutën e 42’, kurse erpërsinë e dyfishoi Dejvi Bregu në minutën e 54’.

Kastrioti e ngushtoi epërsinë me Ermir Rezin në minutën 71’, derisa në minutat e mbetura nuk shënuan më skuadratë dhe 3 pikët i takuan Teutës.

Teuta me 62 pikë gjendet në krye të tabelës, kurse për Kastriotin kjo ishte humbja e 4 rresht dhe me 42 pikë gjendet në pozitën e shtatë


XAVI

Xavi vazhdon kontratën me skuadrën nga Katari

International

Xavi vazhdon kontratën me skuadrën nga Katari

13/05/21 @ 16:07

VIDEO

Aro Muric i pakalueshëm nga penalltia (Video)

Përfaqësuesja

Aro Muric i pakalueshëm nga penalltia (Video)

13/05/21 @ 15:50

CHELSEA

Chelsea prezenton fanellat për stinorin e ardhshëm

Premier League

Chelsea prezenton fanellat për stinorin e ardhshëm

13/05/21 @ 15:39

PËRFAQËSUESJA

Skuadra skoceze konfirmon ftesën e Kosovës për mesfushorin e saj

Përfaqësuesja

Skuadra skoceze konfirmon ftesën e Kosovës për mesfushorin e saj

13/05/21 @ 15:20

SIMEONE

Gëzim i çmendur nga Simeone pas fitores ndaj Sociedadit (Video)

La Liga

Gëzim i çmendur nga Simeone pas fitores ndaj Sociedadit (Video)

13/05/21 @ 14:15

CHAMPIONS LEAGUE

Zyrtare: Finalja e Ligës së Kampionëve ndërron vend

Champions League

Zyrtare: Finalja e Ligës së Kampionëve ndërron vend

13/05/21 @ 13:09

PAS TRIUMFIT

Batatina: Asnjë trofe s’do të jetë më interesant

Kupa e Kosovës/FFK Superliga/FFK Liga e parë

Batatina: Asnjë trofe s’do të jetë më interesant

13/05/21 @ 00:18

PAS NDESHJES

Dallku: Krenar me ekipin, rezerva në referim

Kupa e Kosovës/FFK Superliga/FFK Liga e parë

Dallku: Krenar me ekipin, rezerva në referim

13/05/21 @ 00:07

SUPERIORE

Shqipëri, data e fillimit të Superiores

FSHF Kategoria Superiore

Shqipëri, data e fillimit të Superiores

28/06/21 @ 15:41

ARBËR ÇYRBJA

Vazhdojnë përforcimet te anëtari i ri i Superiores

FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Vazhdojnë përforcimet te anëtari i ri i Superiores

19/06/21 @ 18:26

PARTIZANI

Partizani merr lojtarin e Vllaznisë

FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Partizani merr lojtarin e Vllaznisë

18/06/21 @ 13:17

TIRANË

Jurgen Bardhi vazhdon me ish-kampionin

FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Jurgen Bardhi vazhdon me ish-kampionin

17/06/21 @ 15:53

CONFERENCE LEAGUE

Shorti i plotë i edicionit të parë të Conference League

FFK Superliga/FSHF Kategoria Superiore/Europa League/International

Shorti i plotë i edicionit të parë të Conference League

15/06/21 @ 15:05

SHORTI I PLOTË

Teuta ndaj Sheriffit, Shkëndija ndaj sllovenëve

FSHF Kategoria Superiore/Champions League/International

Teuta ndaj Sheriffit, Shkëndija ndaj sllovenëve

15/06/21 @ 12:50

TRANSFER

Futbollisti shqiptar i Partizanit transferohet në Turqi

FSHF Kategoria Superiore/International/Sportistë shqiptarë në botë

Futbollisti shqiptar i Partizanit transferohet në Turqi

03/06/21 @ 20:30

KUKËS

Mirel Josa ndahet me klubin

FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Mirel Josa ndahet me klubin

03/06/21 @ 15:17

KUPA E SHQIPËRISË

Pas 13 vitesh vjen Kupa e Shqipërisë

FSHF Kategoria Superiore

Pas 13 vitesh vjen Kupa e Shqipërisë

31/05/21 @ 22:25

TIRANA

Tirana vazhdon me trajnerin

FSHF Kategoria Superiore

Tirana vazhdon me trajnerin

31/05/21 @ 22:21


 
Të gjitha lajmet nga FSHF Kategoria Superiore