Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TIFO

Tifozët e Norwichit, këndojnë për Rashicën

Tifozët e Norwichit, këndojnë për Rashicën


12 January, 2022 @14:38

Pas golit të fitores së shënuar në FA Cup për ekipin e tij, tifozëria e Norwich City ka publikuar videon me këngën që e kanë bërë për futbollistin e Kosovës Milot Rashica.

Vushtrriasi Rashica gjatë afatit kalimtar veror kaloi nga Werder Bremen te Norwich City, ndërsa në FA Cup ka shënuar golin e parë për klubin e tij, duke i kualifikuar në raundin e katërt të Kupës.


 
Të gjitha lajmet nga Premier League