Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KOMBËTARJA

Tifozët shqiptarë edhe në stërvitje të Kombëtares

Foto: Federata Shqiptare e Futbollit

Tifozët shqiptarë edhe në stërvitje të Kombëtares


7 June, 2016 @23:10

Në Perros Guirec të Francës, aty ku ndodhet Kombëtarja Shqiptare pak ditë para fillimit të EURO2016, shumë tifozë shqiptarë ndoqën nga afër stërvitjet e skuadrës kuqezi.

Shumë prej tyre takuan idhujt e tyre dhe morrën nënshkrime.


 
Të gjitha lajmet nga Kombëtarja