Të gjitha lajmet

JUVENTUS

Tudor dorëhiqet nga Hajduku, shkon te Juventus

Tudor dorëhiqet nga Hajduku, shkon te Juventus

21 August, 2020 @18:45

Trajneri i deritashëm i Hajdukut, Igor Tudor, ka dhënë dorëheqje për t’u rikthyer te Juventusi.

Tudor do të jetë ndihmësi i trajnerit Andrea Pirlo te kampioni i Seria A-së.

42 vjeçari Tudor, gjatë karrierës së tij ka luajtur te Juventusi, derisa ka qenë trajneri te skuadrat Karabukspor e Galatasaray.

BISEDIMET LAZIO - FENERBAHCE

Caicedo, Bastos + miliona për Muriqin

20 August, 2020 @12:34

Bisedimet ndërmjet Fenerbahçes dhe Lazios lidhur me transferimin e Vedat Muriqit në ekipin romak, kanë ardhur në një fazë tjetër.…

VEDAT MURIQI

Fener-Lazio ende bëjnë “pazar” për Muriqin

18 August, 2020 @11:25

Sipas të përditshmes turke, Aksham, negociatat ndërmjet Fenerbahçes dhe Lazios për Vedat Muriqin janë ende duke vazhduar. E tëra…

EKSKLUZIVE

Liria pret të përfitojë nga shitja e Muriqit

Vedat Muriqi duke festuar golin te Liria/ TOPSPORTI/ D. S.

14 August, 2020 @12:34

Pas përfoljes për një transferim rreth 20 milionësh të Vedat Muriqit drejt Lazios nga Fenerbahçeja, shumë klube kanë filluar…

PËRFITUESIT NGA TRANSFERI

Muriqi pasuron ish-klubet e tij

14 August, 2020 @11:38

Sulmuesi 26 vjeçar i Kosovës, Vedat Muriqi, me transferimin e tij që pritet të zyrtarizohet këto ditë, do të pasurojë…

MEDIA

Mbrojtësi i Kosovës te Atalanta?

TOPSPORTI / Arian Paçarizi

13 August, 2020 @22:07

Një lajm interesant vjen sonte në lidhje me mbrojtësin e Kosovës, Mërgim Vojvodën. Sipas gazetarit të Supersport, Arlind Sadiku, Vojvoda…

Të gjitha lajmet nga Serie A