Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GRUPI D

UEFA shqyrton incidentin e kroatëve

UEFA shqyrton incidentin e kroatëve


17 June, 2016 @20:49

Pas ndërprerjes së ndeshjes Çeki-Kroacia për shkak të mjeteve piroteknike që u hodhën në fushë nga fansat kroatë, UEFA ka paralajmëruar procedurë investiguese dhe sipas të gjitha gjasave ky rast nuk do të shpëtojë pa dënime për tifozët kroatë.

Se çfarë vendimi do të marrë UEFA, mbetet të shihet në ditët në vijim.


 
Të gjitha lajmet nga UEFA Euro 2016