Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PARA NDESHJES

Formacionet zyrtare: Spanja - Turqia

Formacionet zyrtare: Spanja - Turqia


17 June, 2016 @19:46

Pak më shumë se një orë para ndeshjes së fundit të xhiros së dytë të Grupit D, janë bërë të ditura 11-shet e përzgjedhura nga kampioni aktual europian, Spanja dhe rivali i tyre sonte, Turqia.

Këto janë 11-shet e përzgjedhura nga Vicente del Bosque dhe Fatih Terim.

TABELA AKTUALE

SPANJA: De Gea, Juanfran, Pique, Ramos, Alba, Busquets, Cesc, Iniesta, Silva, Morata, Nolito

TURQIA: Volkan Babacan - Gökhan Gönül, Mehmet Topal, Hakan Balta, Caner Erkin - Selçuk İnan, Ozan Tufan - Hakan Çalhanoğlu, Oğuzhan, Arda - Burak Yılmaz


KOMBËTARJA

Stërvitja e fundit para Rumanisë

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Stërvitja e fundit para Rumanisë

17/06/16 @ 19:41

NË MITROVICË

Shotani te Trepça’89

FFK Superliga/Transfere

Shotani te Trepça’89

17/06/16 @ 19:33

BEKIM BALAJ

Lëndimi i Ajetit ndërroi planet

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Lëndimi i Ajetit ndërroi planet

17/06/16 @ 19:27

MEDIA

Kritikohet trajneri i Rumanisë

UEFA Euro 2016

Kritikohet trajneri i Rumanisë

17/06/16 @ 19:08

BILETAT

Finlanda-Kosova, biletat në shitje

Përfaqësuesja

Finlanda-Kosova, biletat në shitje

17/06/16 @ 18:45

STATS

Në fund po vendoset gjithçka!

UEFA Euro 2016

Në fund po vendoset gjithçka!

17/06/16 @ 17:59

GRUPI A

Gjyqtar çek në ndeshjen Rumani-Shqipëri

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Gjyqtar çek në ndeshjen Rumani-Shqipëri

17/06/16 @ 17:43

GRUPI D

Formacionet zyrtare: Republika Çeke-Kroacia

UEFA Euro 2016

Formacionet zyrtare: Republika Çeke-Kroacia

17/06/16 @ 17:00

GRUPI E

Italia në 1/8 e finales

UEFA Euro 2016

Italia në 1/8 e finales

17/06/16 @ 16:53

GRUPI E

Formacionet zyrtare: Itali-Suedi

UEFA Euro 2016

Formacionet zyrtare: Itali-Suedi

17/06/16 @ 14:28

TRANSFER

Tuchel do të takohet me sulmuesin e tij të preferuar

Premier League/La Liga/UEFA Euro 2016/Transfere

Tuchel do të takohet me sulmuesin e tij të preferuar

22/02/21 @ 18:10

ISH TRAJNERI KUQEZI

De Biasi ngushëllon Shqipërinë

FSHF Kategoria Superiore/Kombëtarja/UEFA Euro 2016

De Biasi ngushëllon Shqipërinë

26/11/19 @ 17:09

EURO 2024

Gjermania dhe Turqia, në fazën e fundit

UEFA Euro 2016

Gjermania dhe Turqia, në fazën e fundit

27/07/18 @ 10:00

SHQIPËRIA NË EURO2016

1 vit nga nata historike!

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

1 vit nga nata historike!

11/10/16 @ 16:31

EURO2016

Griezmann, më i miri i kampionatit

International/UEFA Euro 2016

Griezmann, më i miri i kampionatit

08/10/16 @ 12:26

UEFA NJOFTON

Përfitime për klubet që dërguan lojtarë në EURO2016

UEFA Euro 2016

Përfitime për klubet që dërguan lojtarë në EURO2016

10/09/16 @ 13:20

TOP 10 PLAYERS

10 lojtarë në garë për të mirin e UEFA-së

Champions League/Europa League/UEFA Euro 2016

10 lojtarë në garë për të mirin e UEFA-së

18/07/16 @ 15:01

SHEVA

Shevchenko përballë Kosovës

Russia 2018/Përfaqësuesja/International/UEFA Euro 2016/Transfere

Shevchenko përballë Kosovës

15/07/16 @ 16:00

BELGJIKË

Shkarkohet Wilmots

Russia 2018/International/UEFA Euro 2016/Transfere

Shkarkohet Wilmots

15/07/16 @ 15:38

EURO2016

Gera mposht Shaqirin për golin më të bukur

UEFA Euro 2016

Gera mposht Shaqirin për golin më të bukur

13/07/16 @ 16:08


 
Të gjitha lajmet nga UEFA Euro 2016