Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

CHAMPIONS LEAGUE

UEFA vendos: përsëritet mbajtja e shortit!

UEFA vendos: përsëritet mbajtja e shortit!


13 December, 2021 @13:46

Vjen vendimi zyrtar!

Shorti i 1/8 së finales së Champions Leagues që u mbajt sot me fillim nga ora 12:00 në Nyon të Zvicrës, do të PËRSËRITET!

Gjatë mbajtjes së shortit ndodhen disa gabime, e pas ankesave të disa klubeve, është vendosur që shorti të përsëritet plotësisht.

Përsëritja e shortit do të mbahet sot me fillim nga ora 15:00.


 
Të gjitha lajmet nga Champions League