Të gjitha lajmet

LENS 4-4 REIMS

Valon Berisha asiston, por ekipi i tij barazon në fund

Foto: Reims/tw

Valon Berisha asiston, por ekipi i tij barazon në fund

8 November, 2020 @16:59

Reprezentuesi i Kosovës Valon Berisha ka qenë protagonist në ndeshjen që posa përfundoi në Lens. Ekipi i tij Reims, përkundër se ka pasur epërsinë 2-4 në ndeshje, është dashur të kënaqet në fund me barazim, pasi që pranoi dy gola në kohën shtesë për përfundimtaren 4-4.

Valoni ka pasur një paraqitje të mirë dhe ka asistuar te goli i dytë i skuadrës së tij, ndërsa ka luajtur që nga fillimi deri në fund të ndeshjes.

Barazimi, bën Reimsin me 9 pikë nga 10 ndeshje të zhvilluara në Ligue 1 deri tash. Arbër Zeneli nuk qe pjesë e formacionit të Reimsit sot.

NEYMAR

PSG njofton sa gjatë do të mungojë Neymar

30 October, 2020 @21:47

Pas lëndimit të pësuar në përballje të Ligës së Kampionëve ndaj Istanbul Basaksehirit, PSG ka bërë të ditur se sa…

L'EQUIPE TEAM OF THE WEEK

Valon Berisha bashkë me Neymarin në ekipin e javës

26 October, 2020 @16:32

Reims shënoi fitoren e parë të stinorit në Ligue 1 dje duke e mposhtur Montpellier-në si mysafir me rezultat të…

REIMS 0-2 PARIS

Icardi i jep fitoren Parisit në duel ndaj reprezentuesve Berisha e Zeneli

Foto: PSG/tw

27 September, 2020 @22:59

Skuadra e dyshes së reprezentacionit të Kosovës, Reims, nuk ka arritur t’i bëj ballë superfuqisë Paris St Germain sonte, duke…

DIJON 2-2 MONTPELLIER

Me asistimet e Celinës, Dijon siguron pikën e parë të stinorit

27 September, 2020 @16:55

Pas 4 humbjeve radhazi, Dijon ka marrë pikën e parë të stinorit në Ligue 1, duke barazuar sot ndaj Montpellier-së…

PORTIER I RI NE EMIRATES

Arsenal nënshkruan me bashkëlojtarin e Celinës

Foto: Arsenal.com

21 September, 2020 @19:35

Arsenal ka siguruar shërbimet e portierit islandez të Dijonit Runar Alex Runarsson. Klubi ka zyrtarizuar transferimin e tij që…

Të gjitha lajmet nga Ligue 1