Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

REPREZENTUESIT

Vedat Muriqi e Milot Rashica, shikojnë direkt Liria-Vushtrria

Vedat Muriqi e Milot Rashica, shikojnë direkt Liria-Vushtrria


21 May, 2022 @17:20

Futbollistët e kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi e Milot Rashica, kanë postuar në rrjete sociale postime, që bëjnë të ditur se janë duke shikuar ndeshjen e barazhit, ndërmjet Lirisë dhe Vushtrrië.

Ndeshja, aktualisht 1-1, që po shkon në vazhdime, vlen për barazh për të luajtur me ekipin e tetë në renditje të Superligës, ndërsa Muriqi ish-lojtar i Lirisë dhe Rashica ish-lojtar i Vushtrrisë, që tash luajnë për Kosovën dhe ekipet e tyre ndërkombëtare në TOP 5 të ligave, La Liga dhe Premier League, kanë bërë këto postime, si mëposhtë.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë