Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FENERBAHÇE

Vedat Muriqi në krye të listës së Fenerbahçes

Vedat Muriqi në krye të listës së Fenerbahçes


26 May, 2021 @13:01

Skuadra e Fenerbahçes, është duke kërkuar ta kthej ish-lojtarin e saj, Vedat Muriqin.

Fenerbahçe në stinorin e kaluar ka transferuar emra si Mesut Ozil, Jose Sosa e Irfan Can Kahveci, por në repartin e sulmit, nuk mori atë që priti.

Mediat turke bëjnë të ditur se trajneri i Fenerbahçes, Emre Belozoglu, është në bisedime direkte me Vedatin.

Sipas lajmit të portalit Vole, Muriqi dëshiron të kthehet te Feneri dhe po vazhdojnë bisedimet sulmuesin kosovar.

Vedati kur ishte pjesë e Fenerbahçes kishte shënuar 17 gola dhe luajti me 6 asistime.


GJILANI

Lojtari i pestë që i vazhdohet kontrata te Gjilani

FFK Superliga

Lojtari i pestë që i vazhdohet kontrata te Gjilani

26/05/21 @ 12:57

PARA FINALES

Ole kërkon trofeun e parë ndaj specialistit të UEL, Emery

Europa League/Premier League/La Liga/International

Ole kërkon trofeun e parë ndaj specialistit të UEL, Emery

26/05/21 @ 12:14

DERI NË FISHKËLLIMËN E FUNDIT

Betejat e fundit, për të fituar luftën

FSHF Kategoria Superiore

Betejat e fundit, për të fituar luftën

26/05/21 @ 11:28

MIQËSORE

Lista e Shqipërisë për dy ndeshjet miqësore

Kombëtarja

Lista e Shqipërisë për dy ndeshjet miqësore

26/05/21 @ 11:03

GJILANI

Gjilani vazhdon kontratën edhe me një futbollist

FFK Superliga

Gjilani vazhdon kontratën edhe me një futbollist

26/05/21 @ 10:57

ZYRTARE

Domgjoni transferohet në elitën holandeze

International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Domgjoni transferohet në elitën holandeze

26/05/21 @ 09:30

PARA FINALES

Ole kërkon trofeun e parë ndaj specialistit të UEL, Emery

Europa League/Premier League/La Liga/International

Ole kërkon trofeun e parë ndaj specialistit të UEL, Emery

26/05/21 @ 12:14

ZYRTARE

Domgjoni transferohet në elitën holandeze

International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Domgjoni transferohet në elitën holandeze

26/05/21 @ 09:30

KOSOVA U21

Veton Tusha: Më se të përgatitur, dua të shënoj!

International

Veton Tusha: Më se të përgatitur, dua të shënoj!

26/05/21 @ 08:44

KOSOVA

Publikohet lista e Challandes, mungesa dhe emra të rinjë

Përfaqësuesja/International

Publikohet lista e Challandes, mungesa dhe emra të rinjë

25/05/21 @ 20:55

GJYQTARËT

Gjyqtarët kosovarë në ndeshjen Turqi-Azerbajxhan

International

Gjyqtarët kosovarë në ndeshjen Turqi-Azerbajxhan

25/05/21 @ 19:04

BLERTON SHEJI

Shkupi paguan klauzolën, merr futbollistin e Strugës

International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Shkupi paguan klauzolën, merr futbollistin e Strugës

25/05/21 @ 12:39

VIDEO

Mërgim Berisha bombardon me hat-trick (Video)

International/Sportistë shqiptarë në botë

Mërgim Berisha bombardon me hat-trick (Video)

22/05/21 @ 19:09

SHQIP NË BOTË

Liridon Balaj nënshkruan kontratë të re në Zvicër

International/Sportistë shqiptarë në botë

Liridon Balaj nënshkruan kontratë të re në Zvicër

22/05/21 @ 15:16

MEDIA TALK

Edhe një rast për dëshmim

Serie A/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Edhe një rast për dëshmim

21/05/21 @ 14:26

LA GAZZETTA

Chiellini përtej Atlantikut

Serie A/International/Transfere

Chiellini përtej Atlantikut

21/05/21 @ 12:08


 
Të gjitha lajmet nga International