Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GJAKOVARËT FITOJNË!

Vëllaznimi fiton, i prish punët Trepçës’89

Fotot: KFVëllaznimi/ fb

Vëllaznimi fiton, i prish punët Trepçës’89


4 May, 2024 @21:49

Vëllaznimi - Trepça’89 3-2 [Berat Ahmeti 50’, Norik Krasniqi 79’, Bernard Kastrati 81’ - n.n. 69’, 85’]


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë