Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VILLARREAL - MUFC

Villarreal - MUFC, 11-shet startuese

Villarreal - MUFC, 11-shet startuese


23 November, 2021 @17:44

Me fillim nga ora 18:45, United luan ndaj Villarrealit në Spanjë në kuadër të grupeve të Champions Leagues.

Sot skuadra angleze drejtohet nga Michael Carrick, pasi që Ole Gunnar Solskjaer u shkarkua dy ditë më parë.

Në ndeshjen e tij të parë si trajner i përkohshëm, Carrick e ka lënë në bankë Bruno Fernandesin.

11-SHET STARTUESE:

Villarreal XI: Rulli, Albiol, Torres, Foyth, Trigueros, Estupinan, Parejo, Capoue, Danjuma, Pino, Moi Gomez.

MUFC: De Gea, Wan-Bissaka, Telles, Maguire, Lindelof, Fred, McTominay, Van de Beek, Martial, Sancho, Ronaldo.


 
Të gjitha lajmet nga Champions League