Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Vojvoda ‘mban në mend’ rrugën e golit, shënon përsëri

Vojvoda ‘mban në mend’ rrugën e golit, shënon përsëri


9 May, 2021 @19:23

Nuk është dashur të kalojë shumë kohë që pas golit të parë me Torinon, Vojvoda të gjejë edhe golin e tij të dytë.

Vetëm një javë pas atij goli që e rrëzoi Parmën në Serie B, erdhi edhe goli i dytë i Vojvodës.

Mbrojtësi kosovar doli në skenë në ndeshjen Verona - Torino, e cila përfundoi me rezultat 1-1.

Vojvoda shënoi me kokë në minutën e 85’ të ndeshjes, derisa vendasit u kundërpërgjigjën katër minuta më pas.


 
Të gjitha lajmet nga Serie A