Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

3 VOTAT E SELEKTORIT

Votat e Edoardo Reja për FIFA Lojtarin më të mirë

Votat e Edoardo Reja për FIFA Lojtarin më të mirë


18 January, 2022 @11:55

Selektori i Shqipërisë, italiani Edoardo Reja, i ka dhënë votë maksimale mesfushorit të Italisë dhe të Chelseat, Jorginho.

Trajnerët e të gjitha kombëtareve të pranuara në FIFA dhe kapitenët e parë të ekipeve përkatëse kanë dhënë votat e tyre për të zgjedhur më të mirin e vitit 2021 nga FIFA, ndërsa Reja 5-shen e pikëve ia ka dhënë bashkëkombasit të tij.

Pas Jorginhos, Reja ka votuar për Robert Lewandowskin, duke i dhënë atij tri pikë, ndërsa pikën e fundit ia ka dhënë Lionel Messit.

Kapiteni i kuqezinjëve, Etrit Berisha ka votuar kështu:

BerishaVOTAT E TRAJNERIT TË SHQIPËRISË (EDOARDO REJA)

1 Jorginho (5) Chelsea & Italia
2 Robert Lewandowski (3) Bayern & Polonia
3 Lionel Messi (1) PSG & Argjentina

PRIMOZ GLIHA

Votat e selektorit të Kosovës për FIFA Lojtarin më të mirë

Kosova/International

Votat e selektorit të Kosovës për FIFA Lojtarin më të mirë

18/01/22 @ 11:45

ZYRTARE

Edhe një përforcim nga Vëllaznimi

FFK Liga e parë/Transfere

Edhe një përforcim nga Vëllaznimi

17/01/22 @ 19:21

MIQËSORE

Caktohet miqësorja e Kosovës në mars

Kosova

Caktohet miqësorja e Kosovës në mars

17/01/22 @ 17:46

FERIZAJ

Ferizaji vendos për bregdet

FFK Liga e parë

Ferizaji vendos për bregdet

17/01/22 @ 16:04

EKSPEDITA

Malisheva fillon përgatitjet në Antalya

FFK Superliga

Malisheva fillon përgatitjet në Antalya

17/01/22 @ 15:56

SHTOHET PËRVOJA NË EKIP

Doshlaku zyrtarizohet në Ligë të Parë

FFK Superliga/FFK Liga e parë/Transfere

Doshlaku zyrtarizohet në Ligë të Parë

17/01/22 @ 15:50

MIQËSORE

Zyrtarizohet miqësorja e dytë e Shqipërisë

Shqipëria

Zyrtarizohet miqësorja e dytë e Shqipërisë

11/01/22 @ 13:48

MIQËSORJA

Shqipëria “siguron” marsin me ish-kampionët e botës dhe Evropës

FSHF Kategoria Superiore/Shqipëria/La Liga

Shqipëria “siguron” marsin me ish-kampionët e botës dhe Evropës

29/12/21 @ 15:37

SHQIPËRI

Edhe dy fusha pritet të marrin pamje të re

FSHF Kategoria Superiore/Shqipëria

Edhe dy fusha pritet të marrin pamje të re

24/12/21 @ 15:24

DEKLARATA PAS SHORTIT

Gjimshiti: Luftojmë për secilën pikë!

Liga e Kombeve/Shqipëria

Gjimshiti: Luftojmë për secilën pikë!

20/12/21 @ 14:39

SHQIPËRIA

Liga e Kombeve 2022/23 - Orari i ndeshjeve të Shqipërisë

Liga e Kombeve/Shqipëria

Liga e Kombeve 2022/23 - Orari i ndeshjeve të Shqipërisë

18/12/21 @ 09:51

DEKLARATA E SELEKTORIT

Reja: Objektivi i parë, të mos dalim të fundit!

Liga e Kombeve/Shqipëria

Reja: Objektivi i parë, të mos dalim të fundit!

16/12/21 @ 22:47

KOSOVA (F) - SHQIPËRIA (F)

Vajzat e Shqipërisë triumfojnë ndaj vajzave të Kosovës

Shqipëria/Kosova/International

Vajzat e Shqipërisë triumfojnë ndaj vajzave të Kosovës

30/11/21 @ 18:48

TALENTI: ARBËR BYTYQI

Prizrenasi i pazëvendësueshëm te Shqipëria U19

Kualifikimet për Evropian/Shqipëria/Kosova/International/Sportistë shqiptarë në botë

Prizrenasi i pazëvendësueshëm te Shqipëria U19

17/11/21 @ 20:48

WIL 1900

Burim Kukeli nis karrierën e trajnerit në Zvicër

Shqipëria/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Burim Kukeli nis karrierën e trajnerit në Zvicër

17/11/21 @ 11:51

KUALIFIKUESET E SHPRESAVE

Kosova U21 me përmbysje mposht Shqipërinë U21

Kualifikimet për Evropian/Shqipëria/Kosova

Kosova U21 me përmbysje mposht Shqipërinë U21

16/11/21 @ 21:04


 
Të gjitha lajmet nga Shqipëria