Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TRANSFER

West Ham interesohet për Ahmed Musa

Foto: Ahmed Musa

West Ham interesohet për Ahmed Musa


15 February, 2021 @20:55

Sulmuesi nigerian Ahmed Musa i ka ngjallur interesim ekipit londinez West Ham United.

Nigeriani që nga tetori është agjent i lirë dhe me David Moyes me shumë probleme në qendër të sulmit, ka mundësi që një marrëveshje të ndodhë.

Sipas Goal, për ish-sulmuesin e Leicesterit është i interesuar edhe ekipi i Southampton.


 
Të gjitha lajmet nga Premier League