Të gjitha lajmet

MILANELLO

Zlatan Ibrahimovic kthehet pasnesër

Zlatan Ibrahimovic kthehet pasnesër

7 May, 2020 @12:13

Superylli i Milanit, Zlatan Ibrahimovic, pritet që të arrijë të shtunën më 9 maj në Milano të Italisë për t’iu bashkangjitur ekipit të tij, Milan.

Mirëpo, posa të arrij suedezi duhet të vetizolohet për 14 ditë pas së cilës do të testohet për COVID-19, e tek në fund t’i bashkohet shokëve të skuadrës në Milanello.

Milan ka filluar stërvitjet individuale me ekipin sot në Milanello, duke testuar në proces edhe stafin dhe lojtarët.

La Gazzetta dello Sport ka raportuar se Ibra do të duhet të aterojë nesër ose pasnesër më së largu, që lë të kuptohet se bashkë me 14 ditë vetizolimi ai nuk do të mund t’i sheh bashkëlojtarët deri më 24 maj.

MEDIA TALK

Fenerbahçe ka refuzuar disa oferta për Muriqin

6 May, 2020 @23:20

Fenerbahçe dëshiron të përfitojë mirë nga sulmuesi i Kosovës Vedat Muriqi dhe ofertat që kanë qenë “qesharake” sipas tyre -…

MEMPHIS DEPAY

Milan drejt Depayit

6 May, 2020 @23:08

Para pak minutash Tuttomercatoweb ka bërë të ditur se Milan po përgatit ofertë për sulmuesin e Olympique Lyonit, Memphis Depay.…

JUVENTUS

Shërohet Dybala

Foto: Juventus.com

6 May, 2020 @19:36

Pasi që iu paraqit dy herë coronavirus, më në fund duket që argjentinasi i Juventusit Paulo Dybala është shëruar. …

EKIPET E ELITËS ITALIANE

Disa fillojnë, disa hezitojnë

Foto: UCSassuolo/fb

6 May, 2020 @19:14

Pjesa e madhe e ekipeve të Serie A ka filluar stërvitjet indviduale këto ditë, ndërsa Milan ende është duke pritur…

GULFSTREAM G200

Cristiano Ronaldo dhe aeroplani i tij luksoz

6 May, 2020 @18:29

Superylli portugez i futbollit, Cristiano Ronaldo, ditë më parë arriti në Torino për tu karantinuar para se të nis stërvitjet…

Të gjitha lajmet nga Serie A