Të gjitha lajmet

COMMENT

Zlatan: Mësoni se si duhet të luani me fituesin

Zlatan: Mësoni se si duhet të luani me fituesin

12 May, 2020 @11:10

Ylli suedez i futbollit Zlatan Ibrahimovic pasi që ka parë edhe epizodet 7-8 të filmit dokumentar “The Last Dance” me Michael Jordanin, para pak çastesh ka cicëruar në Twitter.

“Shumë mirë është me e pa The Last Dance. Tash mund të shihni se si është të luash me fituesin. Ose të pëlqen, ose jo. Nëse jo, atëherë mos e luaj lojën fare,” ka cicëruar Ibra.

Dokumentari The Last Dance po merr lëvdata të mëdha për realizimin dhe paraqitjen e momenteve shumë të rëndësishme të jetës së legjendës së viteve të 90-ta të basketbollit dhe sportit në përgjithësi, Michael Jordan.

 

TUTTUSPORT

Marco merr drejtimin e Torinos, por një rregull i thotë prit!

10 May, 2020 @15:46

Ish trajneri i ekipit të Sampdorias e Milanit, Marco Giampaolo, thuajse ka marrë drejtimin e ekipit të Torinos në stinorin…

NEROAZZURI

Te Interi të gjithë negativ në COVID-19

9 May, 2020 @0:47

Skuadra e Interit ka bërë të ditur sot se asnjë prej futbollistëve dhe stafit të ekipit nuk ka rezultuar pozitiv…

LOJTARI I LAZIOS

Edhe Riza Durimisi pranë Superligës turke

8 May, 2020 @17:00

Një tjetër lojtar me origjinë shqiptare është pranë transferit në Superligën turke të futbollit, bëjnë të ditura mediat e atjeshme.…

COVID-19

3 te Sampdoria e 6 te Fiorentina, pozitiv në COVID-19

8 May, 2020 @0:27

Janë konfirmuar edhe nëntë rastet të reja te klubet e futbollit në Itali, pasi që Sampdoria ka raportuar tre, ndërsa…

KONFIRMOHET

Hysaj nuk renovon, do të largohet nga Napoli

7 May, 2020 @15:55

Kapiteni i kombëtares shqiptare, Elseid Hysaj, nuk do të jetë më pjesë e Napolit. Kjo gjë tashmë thuajse është…

Të gjitha lajmet nga Serie A