Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

2 KORRIKU - VLLAZNIA

2 Korriku shkëlqen, deklason Vllazninë

Foto: 2 Korriku

2 Korriku shkëlqen, deklason Vllazninë


6 March, 2021 @15:13

Një paraqitje mjaft e mirë dhe një fitore e thellë për 2 Korrikun ndaj Vllaznisë sot.

Skuadra kryeqytetase takimin e sotëm e mbylli me fitore 5-1.

TABELA AKTUALE

Landrit Rama, Baholli (2x), Qëndrim Sejdiu dhe Drin Ymeri shënuan për 2 Korrikun sot, kurse Vllaznia nga Pozherani sot shënoi vetëm një herë.

Tash, 2 Korriku, që shquhet për akademinë fantastike të zhvillimit të futbollistëve, i afrohet skuadrave kryesuese në Grupin B të Ligës së Parë, kurse Vllaznia rrezikon rënien në Ligën e Dytë.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë