Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

RAMIZ SADIKU 2-3 FUSHË KOSOVA

5 gola në kryeqytet, Fushë Kosova fiton

Foto: FC Fushë Kosova / FB

5 gola në kryeqytet, Fushë Kosova fiton


7 May, 2022 @20:31

Një takim mjaft interesant u zhvillua sot mes Ramiz Sadikut dhe Fushë Kosovës në Grupin B të Ligës së Parë.

Në fund këtë takim e fitoi Fushë Kosova me rezultat 2-3.

Edison Neziri, Amir Makovci dhe Valdrin Kelmendi shënuan për Fushë Kosovën sot, për t’ia dhënë kësaj të fundit fitoren e 12 sezonale.

TABELA AKTUALE

Edhe Ramiz Sadiku e edhe Fushë Kosova sezonin do ta mbyllin duke qenë në mesin e tabelës, me ç‘rast do të jenë në Ligën e Parë edhe sezonin tjetër.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë