Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

RAHOVECI - TREPÇA '89

‘89-shi s’gabon, ruan kreun

‘89-shi s’gabon, ruan kreun


15 September, 2021 @18:37

Tri pikë për Trepçën ‘89 në ndeshjen e luajtur sot në Rahovec.

Skuadra që pak vite më parë ishte kampione e Kosovës, por sot e gjen veten në Grupin A të Ligës së Parë, sot e mposhti skuadrën vendase të Rahovecit me rezultat 1-3.

TABELA AKTUALE

Me këtë fitore, mitrovicasit e ruajnë kreun e klasifikimit momentalisht, kurse Rahoveci pas 3 xhirove ka 4 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë