Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SKANDI

A do t’ia dalë Suedia?

A do t’ia dalë Suedia?


1 June, 2016 @12:29

Përzgjedhësi Erik Hamren është që nga nëntori i vitit 2009 në krye të Suedisë.

Siguroi kualifikimin në EURO 2016 pas ndeshjeve të barazhit, duke e mposhtur Danimarkën që doli e treta në grup të Shqipërisë.

Përzgjedhja e tij për EURO 2016 është mëposhtë, ndërsa në grup ka rivalë si Belgjika, Italia e Irlanda.

Portierë: Carlgren, Isaksson dhe Olsen.

Mbrojtës: Augustinsson, Granqvist, Jansson, Johansson, Lindelof, Lustig, Olsson.

Mesfushorë: Durmaz, Ekdal, Zengin, Forsberg, Hiljemark, Kallstrom, Larsson, Lewickl, Wernbloom.

Sulmues: Berg, Guidetti, Ibrahimovic dhe Kujovic.


TË PAHARRUESHMET

Befasitë evropiane - Greqia 2004

UEFA Euro 2016/Analiza

Befasitë evropiane - Greqia 2004

01/06/16 @ 12:07

DREJT EUROS

23-shja kroate për EURO

UEFA Euro 2016

23-shja kroate për EURO

01/06/16 @ 12:00

BERAT XHIMSHITI

Meritojmë më shumë

Kombëtarja/Sportistë shqiptarë në botë

Meritojmë më shumë

01/06/16 @ 09:51

MË NË FUND

FSHF zyrtarizon listën

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

FSHF zyrtarizon listën

31/05/16 @ 22:53

LISTA JOZYRTARE

De Biasi lë Rashicën, Xhimshitin e Shalën jashtë

UEFA Euro 2016

De Biasi lë Rashicën, Xhimshitin e Shalën jashtë

31/05/16 @ 21:33

TE IRLANDA

Dy lëndime te Irlanda para europianit

International/UEFA Euro 2016

Dy lëndime te Irlanda para europianit

31/05/16 @ 21:28

ANTONIO CONTE

Deri ku kjo Itali?

UEFA Euro 2016

Deri ku kjo Itali?

31/05/16 @ 21:10

GRANIT XHAKA

Xhaka ndërron numrin

Premier League/Sportistë shqiptarë në botë

Xhaka ndërron numrin

31/05/16 @ 20:02

MBROJTËSI I TITULLIT

Del Bosque pa Iscon e Saulin në EURO

UEFA Euro 2016

Del Bosque pa Iscon e Saulin në EURO

31/05/16 @ 19:38

TRANSFER

Tuchel do të takohet me sulmuesin e tij të preferuar

Premier League/La Liga/UEFA Euro 2016/Transfere

Tuchel do të takohet me sulmuesin e tij të preferuar

22/02/21 @ 18:10

ISH TRAJNERI KUQEZI

De Biasi ngushëllon Shqipërinë

FSHF Kategoria Superiore/Kombëtarja/UEFA Euro 2016

De Biasi ngushëllon Shqipërinë

26/11/19 @ 17:09

EURO 2024

Gjermania dhe Turqia, në fazën e fundit

UEFA Euro 2016

Gjermania dhe Turqia, në fazën e fundit

27/07/18 @ 10:00

SHQIPËRIA NË EURO2016

1 vit nga nata historike!

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

1 vit nga nata historike!

11/10/16 @ 16:31

EURO2016

Griezmann, më i miri i kampionatit

International/UEFA Euro 2016

Griezmann, më i miri i kampionatit

08/10/16 @ 12:26

UEFA NJOFTON

Përfitime për klubet që dërguan lojtarë në EURO2016

UEFA Euro 2016

Përfitime për klubet që dërguan lojtarë në EURO2016

10/09/16 @ 13:20

TOP 10 PLAYERS

10 lojtarë në garë për të mirin e UEFA-së

Champions League/Europa League/UEFA Euro 2016

10 lojtarë në garë për të mirin e UEFA-së

18/07/16 @ 15:01

SHEVA

Shevchenko përballë Kosovës

Russia 2018/Përfaqësuesja/International/UEFA Euro 2016/Transfere

Shevchenko përballë Kosovës

15/07/16 @ 16:00

BELGJIKË

Shkarkohet Wilmots

Russia 2018/International/UEFA Euro 2016/Transfere

Shkarkohet Wilmots

15/07/16 @ 15:38

EURO2016

Gera mposht Shaqirin për golin më të bukur

UEFA Euro 2016

Gera mposht Shaqirin për golin më të bukur

13/07/16 @ 16:08


 
Të gjitha lajmet nga UEFA Euro 2016