Të gjitha lajmet

SERIE A

Adnan Januzaj merr ofertë nga Roma

Adnan Januzaj merr ofertë nga Roma

24 January, 2020 @10:29

Skuadra italiane Roma thuhet t’i ketë bërë ofertë mesfushorit të krahut belg, Adnan Januzaj.

Calciomercato ka bërë të ditur se romakët po kërkojnë huazimin e tij deri në fund të stinorit dhe mundësinë e blerjes për 12 milionë euro.

Ndërkaq Real Sociedad, ekipi i Januzajt, po kërkon 800 mijë euro si dëmshpërblim për huazim deri në fund të stinorit, e pastaj të bisedohet për transferin e plotë të tij.

L'EQUIPE

Një gjerman në vend të Piolit

19 February, 2020 @22:24

Skuadra e Milanit që po kalon nëpër krizë të madhe të rezultateve në dekadën e fundit dhe nuk po arrin…

TRAJNERI I RI

SPAL zyrtarizon Di Biagion

Foto: spalferrara.it

10 February, 2020 @16:19

Biancazzurrët e SPAL-it kanë zyrtarizuar sot trajnerin e ri të ekipit, Luigi di Biagio, pasi që ndanë rrugët me trajnerin…

SPAL

Leonardo Semplici pas historisë me klubin, pranë largimit

10 February, 2020 @8:43

Portieri i kombëtares shqiptare, Etrit Berisha, shpejt pritet të bëhet me trajner të ri te ekipi i tij në Serie…

INTER - MILAN

Përmbysje fantastike në Madonnina, Interi lider

Foto: Inter/fb

9 February, 2020 @22:40

Qyteti i Milanos sonte frymon kaltër e zi, derisa Inter ka bërë përmbysje të madhe në pjesë të dytë të…

UDINESE - INTER

Interi me Lukakun vazhdon ndjekjen

2 February, 2020 @22:55

Me dy golat e shënuara nga ylli belg, Romelu Lukaku, Interi e mposhti Unidesen me rezultat 0-2. Golat erdhën në…

Të gjitha lajmet nga Serie A