Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

A&N

A&N përforcon mbrojtjen

FOTO / A&N

A&N përforcon mbrojtjen


15 August, 2021 @14:40

Skuadra prizrenase, A&N, po vazhdon me përforcime.

Para pak çastesh, e zytarizoi mbrojtësin Fatbardh Latifin.

Latifi ka nënshkruar kontratë 1 vjeçare me skuadrën prizrenase.

Fatbardhi gjatë karrierës së tij ka luajtur te skuadrat si: KF Ramiz Sadiku , KF Llapi , AD Alcorcón B , Flat Earth FC.


MIQËSORE

Liria pa gol! Rahoveci mposht prizrenasit

FFK Liga e parë

Liria pa gol! Rahoveci mposht prizrenasit

15/08/21 @ 12:49

SUPERLIGA TURKE

Hadërgjonaj 90 minuta në fushë, skuadra e tij barazon

International/Sportistë shqiptarë në botë

Hadërgjonaj 90 minuta në fushë, skuadra e tij barazon

15/08/21 @ 00:42

SERIE A

Interi zyrtarizon edhe Denzel Dumfries

Serie A/Transfere

Interi zyrtarizon edhe Denzel Dumfries

14/08/21 @ 22:12

SERIE A

Zyrtare: Edin Dzeko te Interi

Serie A/Transfere

Zyrtare: Edin Dzeko te Interi

14/08/21 @ 22:06

BUNDESLIGA

3 asistime, 2 gola, start i furrishëm nga Haaland

Bundesliga

3 asistime, 2 gola, start i furrishëm nga Haaland

14/08/21 @ 21:44

NORWICH - LIVERPOOL

77 minuta për Rashicën në debutim, Liverpooli pa telashe

Premier League

77 minuta për Rashicën në debutim, Liverpooli pa telashe

14/08/21 @ 20:25

PRISHTINA

Prishtina shton futbollistë premtues në skuadër

FFK Superliga/Transfere

Prishtina shton futbollistë premtues në skuadër

14/08/21 @ 20:03

MIQËSORE

Liria pa gol! Rahoveci mposht prizrenasit

FFK Liga e parë

Liria pa gol! Rahoveci mposht prizrenasit

15/08/21 @ 12:49

A&N

Jaupaj zyrtarizohet te A&N, pritet edhe një tjetër përforcim

FFK Liga e parë/Transfere

Jaupaj zyrtarizohet te A&N, pritet edhe një tjetër përforcim

14/08/21 @ 13:22

LIGA e PARË

Onixi transferon gardianin prizrenas

FFK Liga e parë/Transfere

Onixi transferon gardianin prizrenas

14/08/21 @ 00:18

MIQËSORE

Vëllaznimi triumfon në miqësoren e parë

FFK Liga e parë

Vëllaznimi triumfon në miqësoren e parë

13/08/21 @ 20:03

E FUNDIT

FFK mbulon shpenzimet e referëve për Ligën e Dytë dhe të Tretë

FFK Liga e Dytë/FFK Liga e parë

FFK mbulon shpenzimet e referëve për Ligën e Dytë dhe të Tretë

12/08/21 @ 11:51

A&N

A&N prezenton 6 përforcimet e reja

FFK Liga e parë/Transfere

A&N prezenton 6 përforcimet e reja

11/08/21 @ 18:40

VËLLAZNIMI

Vëllaznimi përforcon sulmin me Dragushën

FFK Liga e parë/Transfere

Vëllaznimi përforcon sulmin me Dragushën

11/08/21 @ 13:08

TË DREJTAT TELEVIZIVE

Superliga, Liga e Parë A e B dhe Kupa e Kosovës, për 600 mijë euro

Kupa e Kosovës/FFK Superliga/FFK Liga e parë

Superliga, Liga e Parë A e B dhe Kupa e Kosovës, për 600 mijë euro

09/08/21 @ 14:38

E FUNDIT

KF Dardana kundër fuzionimit me KF Vushtrrinë

FFK Liga e parë

KF Dardana kundër fuzionimit me KF Vushtrrinë

08/08/21 @ 09:49

VËLLAZNIMI

Vëllaznimi nuk po ndalet me përforcime

FFK Liga e parë

Vëllaznimi nuk po ndalet me përforcime

07/08/21 @ 10:56


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë