Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GJILANI

Arbër Prekazi transferohet te Gjilani

Arbër Prekazi transferohet te Gjilani


13 July, 2021 @22:43

Skuadra e Gjilanit, para pak çastesh prezantoi transferimin më të ri të skuadrës, Arbër Prekazin.

Prekazi arriti marrëveshje me skuadrën gjilanase dhe do të jetë nën urdhërave të trajnerit Ismet Munishi.

Arbër Prekazi së fundi ishte pjesë e Ballkanit.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga