Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ARBËRIA 1-1 RAMIZ SADIKU

Arbëria e Ramiz Sadiku ndajnë pikët

Arbëria e Ramiz Sadiku ndajnë pikët


30 April, 2022 @17:49

Pa fitues është mbyllur ndeshja e sotme e luajtur mes Arbërisë dhe Ramiz Sadikut në Grupin B të Ligës së Parë.

I pari në epërsi kaloi Ramiz Sadiku me golin e Arlind Veliut në minutën e 2’, kurse Arbëria barazoi më vonë gjatë ndeshjes dhe ndeshja u mbyll me barazim 1-1.

TABELA AKTUALE

Barazimi i arritur sot i mban këto dy skuadra të qeta në mesin e Grupit B, kur kanë mbetur edhe dy xhiro deri në fund.

Xhiron që vjen, Arbëria i shkon 2 Korrikut, kurse Ramiz Sadiku e pret Fushë Kosovën.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë