Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PAS DËSHTIMIT

Argjentina pa trajner

Argjentina pa trajner


6 July, 2016 @10:28

Edhe përzgjedhësi i Argjentinës, Gerardo Martino, ka dhënë dorëheqje nga posti i tij kanë bërë të ditur mediat e huaja sot.

Agjentina dështoi në finale të Copa America 2016, duke u mposhtur në finale nga Kili dhe kjo për herë të dytë me radhë.


PARA GJYSMËFINALEVE

Buletini 22: Ku po pushojnë kuqezinjtë?

UEFA Euro 2016/Bulletin

Buletini 22: Ku po pushojnë kuqezinjtë?

06/07/16 @ 09:15

XHENOVË

Sampdoria zyrtarizon trajnerin e ri

Serie A/Transfere

Sampdoria zyrtarizon trajnerin e ri

05/07/16 @ 00:45

PËRGATITORE

Ferronikeli miqësore me ish-kampionin e Maqedonisë

FFK Superliga

Ferronikeli miqësore me ish-kampionin e Maqedonisë

05/07/16 @ 00:40

MEDIAT SHQIPTARE

Ajeti refuzon Pescarën

Serie A/Transfere

Ajeti refuzon Pescarën

05/07/16 @ 00:35

NEROAZZURRI

Inter nis përgatitjet pa Manajn

Serie A

Inter nis përgatitjet pa Manajn

04/07/16 @ 20:58

ZYRTARE

Drenica merr lojtarin e Ferronikelit

FFK Superliga/Transfere

Drenica merr lojtarin e Ferronikelit

04/07/16 @ 20:54

VLORË

Një kosovar dhe një serb te Flamurtari

FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Një kosovar dhe një serb te Flamurtari

04/07/16 @ 19:34

TE SHTABI TEKNIK

Miftari nd’trajner i Prishtinës

FFK Superliga/Transfere

Miftari nd’trajner i Prishtinës

04/07/16 @ 18:44

FINALJA - COPA AMERICA 2021

DiMaria vendos, Messi me trofe të parë me Argjentinën

International/Copa America

DiMaria vendos, Messi me trofe të parë me Argjentinën

11/07/21 @ 08:59

COPA AMERICA 2021

Kolumbia në sekondën e fundit, siguron të tretën në Copa’21

International/Copa America

Kolumbia në sekondën e fundit, siguron të tretën në Copa’21

10/07/21 @ 12:36

ARGJENTINA - KOLUMBIA

Portieri Martinez shpëton Argjentinën, super finalja me Brazilin

International/Copa America

Portieri Martinez shpëton Argjentinën, super finalja me Brazilin

07/07/21 @ 10:35

COPA AMERICA 2019 FINAL: BRAZIL - PERU

Pas 12 vitesh, trofeu rikthehet në Brazil

International/Copa America

Pas 12 vitesh, trofeu rikthehet në Brazil

08/07/19 @ 14:26

COPA 2019: KILI - PERU 0-3

Guerrero me shokë prishin ëndrrat e kampionit

International/Copa America

Guerrero me shokë prishin ëndrrat e kampionit

04/07/19 @ 08:13

COPA 2019: BRAZILI - ARGJENTINA 2-0

Messi mbetet pa trofe, Brazili arrin finalen

International/Copa America

Messi mbetet pa trofe, Brazili arrin finalen

03/07/19 @ 08:14

GRUPI C: EKUADORI - KILI 1-2

Alexis Sanchez tjetër me Kilin, siguron kualifikimin

International/Copa America

Alexis Sanchez tjetër me Kilin, siguron kualifikimin

22/06/19 @ 12:22

COPA 2019: KOLUMBIA - KATARI 1-0

Duvan Zapata kualifikon tutje Kolumbinë

Serie A/International/Copa America

Duvan Zapata kualifikon tutje Kolumbinë

20/06/19 @ 13:26

GRUPI C: URUGUAJI - EKUADORI 4-0

Uruguaji e nis furishëm

International/Copa America

Uruguaji e nis furishëm

17/06/19 @ 10:27

GRUPI B: KOLUMBIA - ARGJENTINA 2-0

Martinez e Zapata mposhtin Argjentinën

International/Copa America

Martinez e Zapata mposhtin Argjentinën

16/06/19 @ 08:28


 
Të gjitha lajmet nga Copa America