Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

XHENOVË

Sampdoria zyrtarizon trajnerin e ri

Foto: UC Sampdoria Official

Sampdoria zyrtarizon trajnerin e ri


5 July, 2016 @0:45

Pas largimit të Vincenzo Montellas në drejtim të Milanit, Sampdoria sot ka zyrtarizuar trajnerin e ri të skuadrës.

Marco Giampaolo, 48 vjeç, që së fundi ka drejtuar Empolin ka marrë drejtimin e skuadrës nga Xhenova, ndërsa prezentimi i tij do të bëhet të mërkurën në ora 13, më 6 korrik.


PËRGATITORE

Ferronikeli miqësore me ish-kampionin e Maqedonisë

FFK Superliga

Ferronikeli miqësore me ish-kampionin e Maqedonisë

05/07/16 @ 00:40

MEDIAT SHQIPTARE

Ajeti refuzon Pescarën

Serie A/Transfere

Ajeti refuzon Pescarën

05/07/16 @ 00:35

NEROAZZURRI

Inter nis përgatitjet pa Manajn

Serie A

Inter nis përgatitjet pa Manajn

04/07/16 @ 20:58

ZYRTARE

Drenica merr lojtarin e Ferronikelit

FFK Superliga/Transfere

Drenica merr lojtarin e Ferronikelit

04/07/16 @ 20:54

VLORË

Një kosovar dhe një serb te Flamurtari

FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Një kosovar dhe një serb te Flamurtari

04/07/16 @ 19:34

TE SHTABI TEKNIK

Miftari nd’trajner i Prishtinës

FFK Superliga/Transfere

Miftari nd’trajner i Prishtinës

04/07/16 @ 18:44

SULMUES I RI

Neziri te Prishtina

FFK Superliga/Transfere

Neziri te Prishtina

04/07/16 @ 18:42

TRANSFER

Halimi i Hajvalisë

FFK Superliga

Halimi i Hajvalisë

04/07/16 @ 17:42

FAZA PËRGATITORE

Liria fillon të enjtën stërvitjet

FFK Superliga

Liria fillon të enjtën stërvitjet

04/07/16 @ 17:03

SERIE A

Çalhanoglu nesër në Milano, por jo për AC Milan

Serie A/Transfere

Çalhanoglu nesër në Milano, por jo për AC Milan

21/06/21 @ 19:30

SERIE A

Juventus bën gati 400 milionë euro për merkato

Serie A/Transfere

Juventus bën gati 400 milionë euro për merkato

20/06/21 @ 20:50

TRANSFERE

Ndizet gara për Locatellin

Serie A/Transfere

Ndizet gara për Locatellin

20/06/21 @ 15:40

SERIE A

5 largime te Milani

Serie A/Transfere

5 largime te Milani

20/06/21 @ 14:25

SERIE A

Radu tek Inter?

Serie A/Transfere

Radu tek Inter?

19/06/21 @ 20:50

ANALIZA

Kessie pasardhës i Wijnaldum tek Liverpool?

Premier League/Serie A

Kessie pasardhës i Wijnaldum tek Liverpool?

18/06/21 @ 22:50

SERIE A

Ndërron jetë ish-futbollisti i Juventus

Serie A

Ndërron jetë ish-futbollisti i Juventus

18/06/21 @ 22:20

TRANSFERE

Locatelli bëhet gati për “aventurën” e radhës, kësaj here në Torino

Evropiani/Serie A/Transfere

Locatelli bëhet gati për “aventurën” e radhës, kësaj here në Torino

18/06/21 @ 22:10

SERIE A

Ibrahimoviç drejt fundit së karrierës

Evropiani/Serie A

Ibrahimoviç drejt fundit së karrierës

18/06/21 @ 17:00

MEDIA TALK

Hakimi tek PSG, por jo vetëm

Serie A/Ligue 1/Transfere

Hakimi tek PSG, por jo vetëm

18/06/21 @ 00:20


 
Të gjitha lajmet nga Serie A