Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GJILANI - BALLKANI

Ballkani kërkon fitoren e parë ndaj Gjilanit

Ballkani kërkon fitoren e parë ndaj Gjilanit


24 February, 2021 @8:33

Lideri aktual i Superligës, Ballkani, sot do të takohet me Gjilanin

Ballkani kërkon fitoren e parë ndaj Gjilanit, ngase në ndeshjen e parë kishte barazuar 0-0, kurse në ndeshjen e dytë pësoi me rezultat 4-0.

Gjilani në dy ndeshjet e fundit nuk ka fituar dhe kërkon këndelljen ndaj skuadrës suharekase.

TABELA AKTUALE

Ndeshja fillon nga ora 13:00.

Ballkani gjendet në krye të tabelës me 44 pikë, kurse Gjilani me 30 pikë në pozitën e katërt.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga