Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BAYERN MUNICH

Robert Lewandowski kalon Raulin

FOTO / UCL

Robert Lewandowski kalon Raulin


23 February, 2021 @23:13

Super ylli polak, Robert Lewandowski, sonte ka shënuar kundër Lazios, derisa skuadra e tij Bayern Munich e mposhti Lazion me rezultat 1-4.

Lewandowski me këtë gol të shënuar, e kaloi Raulin në listën e golashënuesve më të mirë në histori të Ligës së Kampionëve, dhe u vendos në pozitën e tretë.

Robert Lewandowski në total i ka 72 gola, derisa përpara tij në pozitën e dytë është Lionel Messi me 119 gola dhe në krye të listës është Cristiano Ronaldo me 134 gola.


LAZIO - BAYERN

Bayerni me një këmbë në çerekfinale

Champions League

Bayerni me një këmbë në çerekfinale

23/02/21 @ 23:02

ATLETICO 0-1 CHELSEA

Giroud me super-gol vendos

Champions League

Giroud me super-gol vendos

23/02/21 @ 22:51

MENAXHERI

Nuk dëshiroj t’i shkaktoj probleme Pogbas

Premier League

Nuk dëshiroj t’i shkaktoj probleme Pogbas

23/02/21 @ 20:55

ZYRTARE

Trepça ‘89 zyrtarizon ish-portierin e Dritës

FFK Superliga/Transfere

Trepça ‘89 zyrtarizon ish-portierin e Dritës

23/02/21 @ 20:36

11-SHET

Formacionet zyrtare: Atletico Madrid - Chelsea

Champions League

Formacionet zyrtare: Atletico Madrid - Chelsea

23/02/21 @ 20:04

11-SHET

Formacionet zyrtare: Lazio - Bayern Munich

Champions League

Formacionet zyrtare: Lazio - Bayern Munich

23/02/21 @ 19:59

SUPERKUPA: CHELSEA - VILLARREAL

Vazhdon magjia e Tuchellit, Superkupa e Chelseat

Champions League/Europa League

Vazhdon magjia e Tuchellit, Superkupa e Chelseat

11/08/21 @ 23:53

11-SHET

Formacionet zyrtare: Superkupa Chelsea - Villarreal

Champions League/Europa League

Formacionet zyrtare: Superkupa Chelsea - Villarreal

11/08/21 @ 20:15

DUELET FINALE

Cilat do të jenë 6 skuadrat që do të sigurojnë fazën grupore?

Champions League

Cilat do të jenë 6 skuadrat që do të sigurojnë fazën grupore?

11/08/21 @ 16:43

UEFA SUPERCUP

Sonte UEFA Superkupa: Chelsea-Villarreal

Champions League/Europa League

Sonte UEFA Superkupa: Chelsea-Villarreal

11/08/21 @ 10:00

CHAMPIONS LEAGUE

Ish-kundërshtari i Prishtinës, kap avantazhin në Champions League

Champions League

Ish-kundërshtari i Prishtinës, kap avantazhin në Champions League

04/08/21 @ 23:34

CHAMPIONS LEAGUE

26 minuta për Kastratin, Dinamo barazon

Champions League

26 minuta për Kastratin, Dinamo barazon

04/08/21 @ 23:30

MBUSHET ARKA

Përfitimet nga UEFA: Prishtina afro 2 milionëshit

Conference League/FFK Superliga/Champions League/Europa League

Përfitimet nga UEFA: Prishtina afro 2 milionëshit

30/07/21 @ 09:59

CHAMPIONS LEAGUE

Skuadrat që u kualifikuan në rrethin e tretë të Champions League

Champions League

Skuadrat që u kualifikuan në rrethin e tretë të Champions League

28/07/21 @ 23:30

OMONOIA - DINAMO

Dinamoja e Lirim Kastratit kalon tutje në Champions

Champions League/Sportistë shqiptarë në botë

Dinamoja e Lirim Kastratit kalon tutje në Champions

28/07/21 @ 00:03

FEDERATA ZYRTARIZON

4 klube kosovare në gara evropiane prej sezonit 2022/23

FFK Superliga/FFK Liga e parë/Champions League/Europa League

4 klube kosovare në gara evropiane prej sezonit 2022/23

21/07/21 @ 13:39


 
Të gjitha lajmet nga Champions League