Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KEK-u - RAMIZ SADIKU

Barazojnë pa gola, rrezikojnë rënien

Foto: FC KEK-u

Barazojnë pa gola, rrezikojnë rënien


6 March, 2021 @15:30

Pa fitues është mbyllur dueli mes KEK-ut e Ramiz Sadikut sot në Obiliq.

Dueli i sotëm mes skuadrave në fjalë përfundoi 0-0.

Për KEK-un ky barazim është i treti me radhë në Ligën e Parë, kurse për Ramiz Sadikun i treti barazim në katër ndeshjet e fundit.

TABELA AKTUALE

Skuadra nga Obiliqi momentalisht ndodhet e fundit në Grupin B të Ligës së Parë dhe barazimi i sotëm nuk i ka bërë aspak mirë, e Ramiz Sadiku momentalisht ndodhet dy pozita mbi KEK-un.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë