Të gjitha lajmet

LA LIGA

“Barcelona nuk dorëzohet për La Liga”

Foto:Google

“Barcelona nuk dorëzohet për La Liga”


23 February, 2021 @10:45

Gerard Piqué ka folur pas ndeshjes kundër Cádiz.

Mbrojtësi qendror është realist, por ai siguron se ka ende një kampionat.

Distanca me vendin e parë Atleticon sipas Piques është e madhe por jo e papëballueshme.

”Çdo lojë që nuk e fitoni, opsionet tuaja zvogëlohen pak. Ka ende kohë, ekziston një distancë e rëndësishme, jo e papërballueshme, por kjo do të varet nga ndeshjet e ardhshme. Nëse marrim një dinamikë të mirë të loja, e cila na lejon të kemi rezultate të mira, kemi gjasa për titull.” tha spanjolli.


LA LIGA

Courtois heroi i Real Madridit

La Liga

Courtois heroi i Real Madridit

22/02/21 @ 15:13

Cristiano ngrit Juven në pozitën e tretë

Serie A

Cristiano ngrit Juven në pozitën e tretë

22/02/21 @ 22:42

SHQIP në BOTË

Voca 90min, Çekiçi 45min në barazimin e skuadrës

International

Voca 90min, Çekiçi 45min në barazimin e skuadrës

22/02/21 @ 19:25

LA LIGA

Toni Kroos e ‘fton’ Alaba-n që t’i bashkohet Real Madrid-it

Bundesliga/La Liga/Transfere

Toni Kroos e ‘fton’ Alaba-n që t’i bashkohet Real Madrid-it

22/02/21 @ 20:25

LIONEL MESSI

Skuadrat që Messi nuk ka arritur t’iu shënojë gola

La Liga/International

Skuadrat që Messi nuk ka arritur t’iu shënojë gola

23/02/21 @ 10:25

CHAMPIONS LEAGUE

Real Madrid nuk mund të konkurrojë me sulmin e Atalanta

La Liga

Real Madrid nuk mund të konkurrojë me sulmin e Atalanta

23/02/21 @ 10:15

LA LIGA

Suarez: Meritova pak respekt nga Barcelona

La Liga

Suarez: Meritova pak respekt nga Barcelona

23/02/21 @ 09:41

LA LIGA

Toni Kroos e ‘fton’ Alaba-n që t’i bashkohet Real Madrid-it

Bundesliga/La Liga/Transfere

Toni Kroos e ‘fton’ Alaba-n që t’i bashkohet Real Madrid-it

22/02/21 @ 20:25

TRANSFER

Tuchel do të takohet me sulmuesin e tij të preferuar

Premier League/La Liga/UEFA Euro 2016/Transfere

Tuchel do të takohet me sulmuesin e tij të preferuar

22/02/21 @ 18:10

LA LIGA

Courtois heroi i Real Madridit

La Liga

Courtois heroi i Real Madridit

22/02/21 @ 15:13

TRANSFER

Milan dhe West Ham në garë për En-Nesyri

Premier League/Serie A/La Liga/Transfere

Milan dhe West Ham në garë për En-Nesyri

22/02/21 @ 15:12

DANI CARDENAS

Pasi i mori pikë Atleticos: Kampion Reali

La Liga

Pasi i mori pikë Atleticos: Kampion Reali

22/02/21 @ 10:47

REAL MADRID

“Ne do të kthehemi së shpejti”

La Liga

“Ne do të kthehemi së shpejti”

22/02/21 @ 10:25

CULES

Barcelona probleme në mbrojtje

La Liga

Barcelona probleme në mbrojtje

22/02/21 @ 09:29


Të gjitha lajmet nga La Liga