Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LA LIGA

Bardhi shënon, Llorente shpëton pikën

Bardhi shënon, Llorente shpëton pikën


17 February, 2021 @21:29

Lideri aktual i La Ligas, Atletico Madrid, ka barazuar me Levanten 1-1.

Mesfushori shqiptar nga Maqedonia Veriore, Enis Bardhi, ka shënuar në minutën e 17’ të ndeshjes për Levanten, kurse në minutën e 37’ rezultatin e barazoi Marcos Llorente dhe ndeshja përfundoi me këtë rezultat.

Atletico Madrid me një ndeshje më pak gjendet në krye të La Ligas me 55 pikë, kurse Levante në pozitën e 11.

GOLI I ENIS BARDHIT >>> KLIKO KËTU


SHQIP NË BOTË

4 gola nga shqiptarët në një ndeshje, Basel eliminohet

International/Sportistë shqiptarë në botë

4 gola nga shqiptarët në një ndeshje, Basel eliminohet

17/02/21 @ 20:38

TRANSFER

Everton pritet të bëjë ofertë për Rabiot

Premier League/Serie A/Transfere

Everton pritet të bëjë ofertë për Rabiot

17/02/21 @ 20:31

TRANSFER

Sevilla interesohet për Minamino

Premier League/La Liga/Transfere

Sevilla interesohet për Minamino

17/02/21 @ 20:08

SHQIP NË BOTË

Roshi del në stërvitjen e parë te Diosgyori

Kombëtarja/International/Sportistë shqiptarë në botë

Roshi del në stërvitjen e parë te Diosgyori

17/02/21 @ 20:06

PREMIER LEAGUE

Son thotë se nuk është koha të flitet për kontratë

Premier League

Son thotë se nuk është koha të flitet për kontratë

17/02/21 @ 20:01

11-SHET

Formacionet zyrtare: Porto - Juventus

Champions League

Formacionet zyrtare: Porto - Juventus

17/02/21 @ 20:00

VIDEO

Enis Bardhi shënon ndaj Atletico Madridit

La Liga/Sportistë shqiptarë në botë

Enis Bardhi shënon ndaj Atletico Madridit

17/02/21 @ 19:54

11-SHET

Formacionet zyrtare: Sevilla - Dortmund

Champions League

Formacionet zyrtare: Sevilla - Dortmund

17/02/21 @ 19:54

VIDEO

Shabani shkëlqen, debuton me gol në Holandë

International/Sportistë shqiptarë në botë

Shabani shkëlqen, debuton me gol në Holandë

17/02/21 @ 19:44

KUPA E KOSOVËS

Nesër shorti për çerekfinalet e Kupës së Kosovës

FFK Superliga/FFK Liga e parë

Nesër shorti për çerekfinalet e Kupës së Kosovës

17/02/21 @ 19:02

TRANSFER

Real Madrid dëshiron Pau Torres

La Liga/Transfere

Real Madrid dëshiron Pau Torres

17/02/21 @ 18:28

PREMIER LEAGUE

Wenger: I ofruam Vardyt shumë para, por nuk erdhi

Premier League

Wenger: I ofruam Vardyt shumë para, por nuk erdhi

17/02/21 @ 18:13

TRANSFER

Henry në bisedime me Bournemouth

Premier League

Henry në bisedime me Bournemouth

17/02/21 @ 17:50

BRAHIM DIAZ

Dhjetëshja e re e Milanit

Serie A/La Liga/Transfere

Dhjetëshja e re e Milanit

19/07/21 @ 20:22

REAL MADRID

Perez sqarohet për përgjimet

La Liga/International

Perez sqarohet për përgjimet

14/07/21 @ 15:10

MIQËSORE

Real Madrid e Milan caktojnë miqësoren parasezonale

Serie A/La Liga

Real Madrid e Milan caktojnë miqësoren parasezonale

13/07/21 @ 17:00

BARCELONA

Ansu Fati në fazën e rehabilitimit deri në gusht

La Liga

Ansu Fati në fazën e rehabilitimit deri në gusht

13/07/21 @ 12:25

REAL MADRID

Benzema afër renovimit

La Liga

Benzema afër renovimit

13/07/21 @ 12:00

ATLETICO MADRID

Simeone insiston për sulmuesin e Interit

La Liga/Transfere

Simeone insiston për sulmuesin e Interit

11/07/21 @ 19:10

PREMIER LEAGUE

Guardiola kërkon sulmuesin e Barcelonës

Premier League/La Liga/Transfere

Guardiola kërkon sulmuesin e Barcelonës

11/07/21 @ 15:10

BARCELONA

3 lojtarë në shitje  për kontratën e Messit

La Liga/Transfere

3 lojtarë në shitje për kontratën e Messit

11/07/21 @ 14:00

MERKATO

Camano: Ëndërrojmë që Achraf të kthehet në Real Madrid

Serie A/Ligue 1/La Liga/Transfere

Camano: Ëndërrojmë që Achraf të kthehet në Real Madrid

10/07/21 @ 13:10

LA LIGA

Zyrtare: Simeone vazhdon kontratën me Altetico Madrid

La Liga

Zyrtare: Simeone vazhdon kontratën me Altetico Madrid

08/07/21 @ 19:32


 
Të gjitha lajmet nga La Liga