Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LIGA e DYTË

Behari regjistron fitoren e parë, ngritet në tabelë

Behari regjistron fitoren e parë, ngritet në tabelë


25 September, 2021 @21:45

Skuadra e Beharit, ka regjistruan fitoren e parë në Ligën e Dytë, duke e mposhtur Vëllazërinë me rezultat 3-0.

Golat për Beharin erdhën nga Lirim Ibrahimi, Ermal Blakaj dhe Lirim Gashi.

TABELA AKTUALE

Kjo ishte fitorja e parë e stinorit për Beharin, derisa me 5 pikë ngritet në pozitën e tetë, kurse Vëllazëria e regjistroi humbjen e 4 rresht dhe gjendet në pozitën e fundit.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e Dytë