Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

WATFORD vs CRYSTAL PALACE

Benteke tragjik në debutim të Allardycit

Sam Allardyce, trajner i ri i Crystal Palace/ Foto: premierleague.com

Benteke tragjik në debutim të Allardycit


26 December, 2016 @15:26

Trajneri i ri i Crystal Palacit, Sam Allardyce, ka pasur mundësi që të debutojë me fitore sot, vetëm disa ditë pasi u emëruar trajner i ri i skuadrës.

TABELA AKTUALE E PREMIER LEAGUE

Mirëpo, mosshënimi i penalltisë nga ana e Christian Bentekes që mohoi avantazhin 0-2 të ekipit, la që Crystal Palace të vazhdojë me epërsinë 0-1 të arritur nga Yohan Cabaye.

Deeney

E kjo në fund i kushtoi ekipit pasi që Troy Deeney shënoi nga penalltia në pjesë të dytë për vendasit e Watfordit të cilët barazuan në 1-1 dhe siguruan pikën për skuadrën.FAKT:

Troy Deeney është lojtari i pestë në histori të klubit të Watfordit që ka shënuar 100 gola për ekipin.

NË SHKUP

Infuzion financiar te Shkupi

International

Infuzion financiar te Shkupi

26/12/16 @ 15:19

NË GJILAN

Drita së pari në mal, pastaj në det

FFK Superliga

Drita së pari në mal, pastaj në det

26/12/16 @ 15:06

LIDERI VJESHTOR

4 miqësore në Antalya për kampionin vjeshtor

FFK Superliga

4 miqësore në Antalya për kampionin vjeshtor

26/12/16 @ 14:48

NË PROGRAM

8 ndeshje sot, te kampioni më interesant

Premier League

8 ndeshje sot, te kampioni më interesant

26/12/16 @ 09:42

GRANIT XHAKA

Dhuratë, fitorja

Premier League

Dhuratë, fitorja

25/12/16 @ 21:40

GALATASARAY

Galata demolon Alanyan

International

Galata demolon Alanyan

25/12/16 @ 18:50

11-SHJA

Dortmund dominon shpërthimet e Ligës së Kampionëve

Champions League/Bundesliga

Dortmund dominon shpërthimet e Ligës së Kampionëve

25/12/16 @ 17:51

KOLUMNE

Arsene Wenger – hero apo horr?

Premier League/International/Analiza

Arsene Wenger – hero apo horr?

25/12/16 @ 17:27

LIVERPOOL

Arnold vazhdon me Liverpoolin

Premier League/Transfere

Arnold vazhdon me Liverpoolin

30/07/21 @ 18:13

MANCHESTER UNITED

Marcus Rashford pritet të operohet, 3 muaj jashtë fushave!

Premier League/Transfere

Marcus Rashford pritet të operohet, 3 muaj jashtë fushave!

30/07/21 @ 17:46

ARSENAL

Zyrtare: Ben White te Arsenali

Premier League/Transfere

Zyrtare: Ben White te Arsenali

30/07/21 @ 17:24

SPURS

Largon Alderweireldin për t’i hapur rrugë mbrojtësit të Atalantës

Premier League/Serie A/International/Transfere

Largon Alderweireldin për t’i hapur rrugë mbrojtësit të Atalantës

28/07/21 @ 01:31

CARRINGTON

Rikthehet Bruno

Premier League

Rikthehet Bruno

28/07/21 @ 00:11

PREMIER LEAGUE

Zyrtare: Raphael Varane te Manchester United

Premier League

Zyrtare: Raphael Varane te Manchester United

27/07/21 @ 20:23

PREMIER LEAGUE

Lajm i mirë për Liverpoolin, Van Dijk pranë rikthimit

Premier League

Lajm i mirë për Liverpoolin, Van Dijk pranë rikthimit

26/07/21 @ 14:39

MEDIA TALK

Vedat Muriqi - Xherdan Shaqiri, sulmi i ri i Lazios?

Premier League/Serie A/Transfere

Vedat Muriqi - Xherdan Shaqiri, sulmi i ri i Lazios?

26/07/21 @ 11:39

MANCHESTER UNITED

ZYRTARE: Kontratë e re për Solskjaer

Premier League

ZYRTARE: Kontratë e re për Solskjaer

24/07/21 @ 12:01

ZYRTARE

Portieri i Atalantas përforcon Tottenhamin

Premier League/Serie A/Transfere

Portieri i Atalantas përforcon Tottenhamin

24/07/21 @ 11:43


 
Të gjitha lajmet nga Premier League