Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SHQIP NË BOTË

Bernard Berisha në skuadrën e gjysëmsezonit

Bernard Berisha në skuadrën e gjysëmsezonit


17 December, 2016 @12:36

Pas formës së lartë që e kaloi me skuadrën e Anzhit sivjet, Bernard Berisha ka arritur të futet në formacionin e gjysëmsezonit të Superligës Ruse.

Me skuadrën e Anzhit, Berisha deri më tani ka shënuar 3 gola dhe ka dhuruar 3 asistime..


REKORDI

Besart Berisha në histori të futbollit australian!

International/Sportistë shqiptarë në botë

Besart Berisha në histori të futbollit australian!

17/12/16 @ 12:31

FRANCESCO TOTTI

Nuk luan në derbi

Serie A

Nuk luan në derbi

16/12/16 @ 23:54

SULMUESI

Arifaj mbetet kuqezi

FFK Superliga/Transfere

Arifaj mbetet kuqezi

16/12/16 @ 23:37

ARBËR ZENELI

75 minuta në humbje për Zenelin

International/Sportistë shqiptarë në botë

75 minuta në humbje për Zenelin

16/12/16 @ 23:18

HOFFENHEIM - DORTMUND

Hoffenheimi i pamposhtshëm, Dortmundi gabon përsëri

Bundesliga

Hoffenheimi i pamposhtshëm, Dortmundi gabon përsëri

16/12/16 @ 22:24

JAHMIR HYKA

Hyka drejt kampionit turk?!

Kombëtarja/International/Sportistë shqiptarë në botë

Hyka drejt kampionit turk?!

16/12/16 @ 15:22

KOSOVA PA LORETIN

FIFA s’lejon Sadikun të luaj për Kosovën

Russia 2018/Përfaqësuesja

FIFA s’lejon Sadikun të luaj për Kosovën

16/12/16 @ 15:13

REGJIONALE

Ceferin mohon ligën rajonale

International

Ceferin mohon ligën rajonale

16/12/16 @ 14:52

KLAUZOLA

Suarez kushton 200 mln euro

Champions League/La Liga

Suarez kushton 200 mln euro

16/12/16 @ 06:08

ILKAY GUNDOGAN

Përfundon stinori për mesfushorin e Cityt?!

Champions League/Premier League

Përfundon stinori për mesfushorin e Cityt?!

16/12/16 @ 05:51

ST. GALLEN

Betim Fazliji i plotë, ekipi humb pikët e plota në fund

International/Sportistë shqiptarë në botë

Betim Fazliji i plotë, ekipi humb pikët e plota në fund

01/08/21 @ 16:20

NGA TABORI I TË KALTËRVE NË GJILAN

Agim Zeka lë Evropën, për të përforcuar Dritën

FFK Superliga/International/Transfere

Agim Zeka lë Evropën, për të përforcuar Dritën

01/08/21 @ 15:57

MIQËSORE

Giroud debuton me gol te Milani

Serie A/International

Giroud debuton me gol te Milani

31/07/21 @ 23:11

MIQËSORE

Bayern Munich pëson, Nagelsmann ende pa fitore

Bundesliga/International

Bayern Munich pëson, Nagelsmann ende pa fitore

31/07/21 @ 22:45

PREMTUES

Arlind Shabani te Prishtina

FFK Superliga/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Arlind Shabani te Prishtina

31/07/21 @ 15:53

SHQIP në BOTË

Kamberi afër transferimit te ish-skuadra e Atdhe Nuhiut

International/Sportistë shqiptarë në botë

Kamberi afër transferimit te ish-skuadra e Atdhe Nuhiut

30/07/21 @ 19:25

SUPERLIGA TURKE

Medhi Benatia transferohet në Superligën Turke

International

Medhi Benatia transferohet në Superligën Turke

30/07/21 @ 16:28

SHKËNDIJA

Eliminimi nga garat evropiane, lë pa punë Gjokën

International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Eliminimi nga garat evropiane, lë pa punë Gjokën

30/07/21 @ 14:57

SHQIP në BOTË

Eros Grezda në Superligën e Hungarisë

International/Sportistë shqiptarë në botë

Eros Grezda në Superligën e Hungarisë

28/07/21 @ 21:51

SHQIP në BOTË

Ish-lojtari i Lirisë në Superligën e Zvicrës

International/Sportistë shqiptarë në botë

Ish-lojtari i Lirisë në Superligën e Zvicrës

28/07/21 @ 20:51


 
Të gjitha lajmet nga International