Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SUPERLIGA

Bojku lojtari i tretë i larguar nga Nikli, prezentohet te skuadra e re

Bojku lojtari i tretë i larguar nga Nikli, prezentohet te skuadra e re


7 June, 2021 @21:24

Pas Yll Hoxhës dhe Albert Dabiqaj, sot nga Feronikeli është larguar edhe Besmir Bojku.

Bojku ka arritur marrëveshje me skuadrën e Strugës.

Mesfusori 26 vjeçar, në stinorin e kaluar luajti në 31 ndeshje me 1 gol e 3 asistime në Superligë.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga