Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

CHAMPIONS LEAGUE

Nesër shorti i raundit preliminar për Prishtinën

Nesër shorti i raundit preliminar për Prishtinën


7 June, 2021 @17:44

Kampionja e Superligës së Kosovës, Prishtina, nesër do ta mëson kundërshtarin në kuadër të raundit preliminar të Champions League.

Shorti do të hidhet nesër nga ora 12:00.

Kundërshtarët e mundshëm të Prishtinës do të jenë, kampioni i Andorrës, Inter d’Escaldes ose kampioni i San Marinos, Folgore.

Ndeshjet gjysmëfinale të raundit preliminar do të luhet më 22 qershor, kurse finalja më 25 qershor.


VAR NË EURO

Dhoma e VAR-it për EURO, në zyret e UEFA-së

Evropiani/International

Dhoma e VAR-it për EURO, në zyret e UEFA-së

07/06/21 @ 15:24

DRENICA

Drenica mbetet pa trajner!

FFK Superliga

Drenica mbetet pa trajner!

07/06/21 @ 14:42

BESNIK HASI

Hasi befason me zgjedhjen, emërohet kryetrajner i kësaj skuadre

International/Sportistë shqiptarë në botë

Hasi befason me zgjedhjen, emërohet kryetrajner i kësaj skuadre

07/06/21 @ 14:56

DRITA

Edhe Gërbeshi largohet nga Drita

FFK Superliga/Transfere

Edhe Gërbeshi largohet nga Drita

07/06/21 @ 14:26

GJILANI

Zyrtare: Albert Dabiqaj te Gjilani

FFK Superliga/Transfere

Zyrtare: Albert Dabiqaj te Gjilani

07/06/21 @ 13:28

DRITA

Ndahen rrugët me golashënuesin më të mirë në histori të Dritës

FFK Superliga/Transfere

Ndahen rrugët me golashënuesin më të mirë në histori të Dritës

07/06/21 @ 12:18

TRAJNERI KAMPION

Ramadani: Vetëm përforcime cilësore

FFK Superliga/Champions League/International

Ramadani: Vetëm përforcime cilësore

06/06/21 @ 20:38

CHAMPIONS LEAGUE

Tuchel fantastik, Chelsea fiton Ligën e Kampionëve

Champions League

Tuchel fantastik, Chelsea fiton Ligën e Kampionëve

29/05/21 @ 23:07

DEKLARATA PARA FINALES

Tuchel: S’jemi City e Bayern, por i kemi 90-minuta futboll

Champions League/Premier League/International

Tuchel: S’jemi City e Bayern, por i kemi 90-minuta futboll

29/05/21 @ 16:55

DEKLARATA PARA FINALES

Pep: Jam më i lumturi në botë

Champions League/Premier League

Pep: Jam më i lumturi në botë

29/05/21 @ 16:50

11-SHET POTENCIALE

Formacionet e mundshme: City - Chelsea

Champions League

Formacionet e mundshme: City - Chelsea

29/05/21 @ 16:16

UEFA

Champions League, përparësia e golit si mysafir - ndryshon rregulla!

Champions League

Champions League, përparësia e golit si mysafir - ndryshon rregulla!

29/05/21 @ 15:38

PARA FINALES

55% - 45% gjasat, City apo Chelsea?!

Champions League

55% - 45% gjasat, City apo Chelsea?!

29/05/21 @ 15:31

CHRIS GALTIER

Fitoi titullin dhe largohet

Champions League/Ligue 1/International/Transfere

Fitoi titullin dhe largohet

26/05/21 @ 15:28

CHL FINAL

UEFA konfirmon numrin e tifozëve në finalen e Ligës së Kampionëve

Champions League

UEFA konfirmon numrin e tifozëve në finalen e Ligës së Kampionëve

25/05/21 @ 17:38

CHAMPIONS LEAGUE

Kundërshtarët e mundshëm të Prishtinës në Ligën e Kampionëve

FFK Superliga/Champions League

Kundërshtarët e mundshëm të Prishtinës në Ligën e Kampionëve

18/05/21 @ 14:22


 
Të gjitha lajmet nga Champions League