Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

COPA AMERICA

Brazili starton furishëm në Copa America

Brazili starton furishëm në Copa America


14 June, 2021 @0:58

Brazili e mposhti Venezuelën me rezultat të thellë 3-0 në ndeshje hapëse të Copa Americës.

Goli i parë erdhi nga Marquinhos në minutën e 23’, derisa Neymari shkëlqeu me një gol nga pika e bardhë në minutën e 64’, dhe ishte asistues te goli i tretë që shënoi Gabriel Barbosa.

Brazili ndeshjen e dytë do të luajë kundër Perusë më 18 qershor nga ora 2:00, kurse Venezuela do të përballet me Kolombinë më 17 qershor nga ora 23:00.


 
Të gjitha lajmet nga International