Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

REFEREE

Caktohet referi i finales: Franca - Kroacia

Foto: fifa.com

Caktohet referi i finales: Franca - Kroacia


12 July, 2018 @21:23

Fifa në web faqen e saj ka bërë të ditur emrat e referëve të deleguar për përballjen finale të Kupës së Botës Rusia 2018.

Finalen Franca - Kroacia, do ta gjykoj referi argjentinas Nestor Pitana, ndërsa asistentët e tij do të jenë Hernan Maidana dhe Juan Pablo Belatti.

43 vjeçari Pitana, gjithashtu e kishte referuar ndeshjen hapëse të Botërorit, ndërmjet Rusisë dhe Arabisë Saudite, derisa gjatë kampionatit ka referuar edhe ndeshjet, Meksika - Suedia, Kroacia - Danimakra dhe Uruguaji - Franca.


KROACIA - ANGLIA

Kroaci historike, në finale

Russia 2018/International

Kroaci historike, në finale

11/07/18 @ 22:41

FOLA ESCH - PRISHTINA

Barazim shpresëdhënës

FFK Superliga/Europa League

Barazim shpresëdhënës

11/07/18 @ 20:19

11-SHET

Formacionet: Kroacia - Anglia

Russia 2018

Formacionet: Kroacia - Anglia

11/07/18 @ 18:51

11-SHET

Formacionet: Fola - Prishtina

FFK Superliga/Europa League

Formacionet: Fola - Prishtina

11/07/18 @ 16:37

MEDIA

Dybala i ri, synim i Genoas

Serie A/International/Transfere

Dybala i ri, synim i Genoas

11/07/18 @ 16:29

ANDRIY YARMOLENKO

“Projekti interesant” e çon në Premier Ligë

Premier League/Transfere

“Projekti interesant” e çon në Premier Ligë

11/07/18 @ 16:10

SIPAS EUROSPORT

Notat e lojtarëve: Franca-Belgjika

Russia 2018/International

Notat e lojtarëve: Franca-Belgjika

11/07/18 @ 15:09

DITARI RUS (19)

Axhamillëku

Russia 2018/International/Analiza

Axhamillëku

11/07/18 @ 12:49

MAKINA E PARAVE

3€ në sekondë, përfitimet e CR7

Serie A

3€ në sekondë, përfitimet e CR7

11/07/18 @ 12:32

MATTEO GUENDOUZI

Prezentohet edhe përforcimi tjetër

Premier League/Ligue 1/Transfere

Prezentohet edhe përforcimi tjetër

11/07/18 @ 12:12

RIYAD MAHREZ

City godet me Mahrezin

Premier League/Transfere

City godet me Mahrezin

10/07/18 @ 23:26

CHAMPIONS LEAGUE: DRITA - MALMO

Kampioni i Suedisë, i fortë për Dritën

FFK Superliga/Champions League

Kampioni i Suedisë, i fortë për Dritën

10/07/18 @ 22:31

LARGOHET

Ndeshja e fundit e De Rossit me Romën

Russia 2018/Serie A

Ndeshja e fundit e De Rossit me Romën

14/05/19 @ 11:16

NGRITEN

FIFA zyrtarizon numrin e pjesëmarrësve për Katar 2022

Russia 2018/International

FIFA zyrtarizon numrin e pjesëmarrësve për Katar 2022

15/03/19 @ 20:46

CLUB BENEFIT PROGRAM

Sa fituan klubet nga Botërori?

Russia 2018/Premier League/Ligue 1/La Liga/International

Sa fituan klubet nga Botërori?

04/12/18 @ 15:32

SUPER MARIO

Pensionohet edhe Mandzukic

Liga e Kombeve/Russia 2018/Serie A/International

Pensionohet edhe Mandzukic

14/08/18 @ 18:35

DITARI I FUNDIT RUS (23)

Botërori dhe vendi ynë

Russia 2018/International/Analiza

Botërori dhe vendi ynë

22/07/18 @ 11:02

FIFA RANKING

FIFA pritet të zbardh listën me kalkulimin e ri

Liga e Kombeve/Russia 2018/Përfaqësuesja/International

FIFA pritet të zbardh listën me kalkulimin e ri

18/07/18 @ 18:21

DITARI RUS (22)

Kampionët e Botës

Russia 2018/International/Analiza

Kampionët e Botës

16/07/18 @ 23:09

PLAYER RATINGS

Notat e lojtarëve: Franca-Kroacia

Russia 2018/International

Notat e lojtarëve: Franca-Kroacia

15/07/18 @ 22:38

RUSSIA 2018 AWARDS

I riu më i mirë - Kylian Mbappe

Russia 2018

I riu më i mirë - Kylian Mbappe

15/07/18 @ 21:56

RUSSIA 2018 AWARDS

Lojtari i Botërorit: Luka Modric

Russia 2018/International

Lojtari i Botërorit: Luka Modric

15/07/18 @ 21:50


 
Të gjitha lajmet nga Russia 2018