Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FINALJA: ITALIA - ANGLIA

Caktohet referi i finales Italia-Anglia

FOTO / UEFA

Caktohet referi i finales Italia-Anglia


8 July, 2021 @18:36

Para pak çastesh, UEFA-ja ka caktuar referin e finales Italia - Anglia.

Referi holandez Bjorn Kuipers, do të jetë referi kryesor në finalen që do të luhet më 11 korrik në Wembley.

48 vjeçari do të jetë referi i parë nga Holanda në një finale të Kampionateve Evropiane.


 
Të gjitha lajmet nga Evropiani