Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

CHAMPIONS LEAGUE

Teutës i nevojitet “mrekullia” për kualifikim

Teutës i nevojitet “mrekullia” për kualifikim


7 July, 2021 @21:05

Skuadra e Teutës, në ndeshjen e parë kualifikuese për Ligën e Kampionëve, u mposht bindshëm ndaj skuadrës Sheriff Tiraspol me rezultat 0-4.

Golat për Sheriffin erdhën nga Luvannor (15’,45+1’), Traore (56’) dhe Castaneda (89’).

Ndeshja e dytë do të luhet më 13 korrik dhe Teutës i duhet një mrekulli për t’u kualifikuar tutje.


ZYRTARE

Godet Malisheva, transferon mesfushorin e mirënjohur

FFK Superliga/Transfere

Godet Malisheva, transferon mesfushorin e mirënjohur

07/07/21 @ 19:41

11-SHET

Formacionet zyrtare: Anglia - Danimarka

Evropiani

Formacionet zyrtare: Anglia - Danimarka

07/07/21 @ 19:39

ZYRTARE

Malisheva rrëmben kapitenin e Drenicës

Superkupa e Kosovës

Malisheva rrëmben kapitenin e Drenicës

07/07/21 @ 19:08

UECL

Llapi gati për Shkupin

FFK Superliga/Europa League

Llapi gati për Shkupin

07/07/21 @ 18:29

TEUTA - SHERIFF, LINE UPS

Teuta i del me këtë 11-she përballë Sheriffit

FSHF Kategoria Superiore/Champions League

Teuta i del me këtë 11-she përballë Sheriffit

07/07/21 @ 18:20

PARA NDESHJES

Drita kryen sot përgatitjet e fundit para ndeshjes në UECL

FFK Superliga/Europa League/International

Drita kryen sot përgatitjet e fundit para ndeshjes në UECL

07/07/21 @ 17:14

LUDOGORETS - BALLKANI

Fitorja në Prishtinë s’mjafton, Ballkani mposhtet në Bullgari dhe eliminohet

FFK Superliga/Champions League

Fitorja në Prishtinë s’mjafton, Ballkani mposhtet në Bullgari dhe eliminohet

19/07/23 @ 21:56

LUDOGORETS - BALLKANI

Formacioni startues i Ballkanit, asnjë ndryshim nga Ilir Daja

FFK Superliga/Champions League

Formacioni startues i Ballkanit, asnjë ndryshim nga Ilir Daja

19/07/23 @ 18:58

PARA DUELIT VENDIMTAR

Ballkani kryen stërvitjet e fundit, i gatshëm për më të mirën

FFK Superliga/Champions League

Ballkani kryen stërvitjet e fundit, i gatshëm për më të mirën

18/07/23 @ 22:36

VAZHDON KONTRATËN ME EKIPIN E FËMIJËRISË

Me rrogë të re, Rashford vazhdon deri në vitin 2028

Champions League/Premier League

Me rrogë të re, Rashford vazhdon deri në vitin 2028

18/07/23 @ 22:29

ELIMINOHET KAMPIONI I SHQIPËRISË

BATE mposht dhe eliminon Partizanin

FSHF Kategoria Superiore/Champions League

BATE mposht dhe eliminon Partizanin

18/07/23 @ 22:01

BAYERN

Kim Min-jae stabilizator i mbrojtjes së Bayernit

Champions League/Bundesliga/Transfere

Kim Min-jae stabilizator i mbrojtjes së Bayernit

18/07/23 @ 20:00

ME PËRMBYSJE MBYLLET AVENTURA DEBUTUESE

Struga eliminohet në fund!

Champions League/International

Struga eliminohet në fund!

18/07/23 @ 19:32

FORMACIONET STARTUESE: NDESHJA E KTHIMIT

Struga-Zalgiris, 11-shet startuese

Champions League/International

Struga-Zalgiris, 11-shet startuese

18/07/23 @ 16:18

TRAJNERI I LUDOGORETSIT

Ivaylo Petev: Ndihem i turpëruar

Champions League

Ivaylo Petev: Ndihem i turpëruar

12/07/23 @ 11:58

KTHEHEN TË PAMPOSHTUR

Struga nxjerr barazim në debutim

Champions League/International

Struga nxjerr barazim në debutim

12/07/23 @ 04:27


 
Të gjitha lajmet nga Champions League