Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TEUTA - SHERIFF, LINE UPS

Teuta i del me këtë 11-she përballë Sheriffit

Teuta i del me këtë 11-she përballë Sheriffit


7 July, 2021 @18:20

Teuta sot luan përballjen e parë të Ligës së Kampionëve, në raundin e parë kualifikues të saj dhe përballë do të ketë kampionin molldav, Sheriff Tiraspol.

Ndeshja që nis prej orës 19:00 në Niko Dovana të Durrësit do të ketë edhe ndeshjen e kthimit javën tjetër, ndërsa trajneri Edi Martini ka përzgjedhur këtë 11-she për duel ndaj molldavëve.

TEUTA: Frashëri; Arapi, Hoxha, Jackson, Todorovski; E. Vila, Aleksi; Bregu, Kallaku, L. Vila; Seferi.

SHERIFF: Athanasiadis; Kyabou, Dulanto, Arboelda, Julien, Cristiano; Traore, Thill, Dago; Castaneda, Luvannor.


PARA NDESHJES

Drita kryen sot përgatitjet e fundit para ndeshjes në UECL

FFK Superliga/Europa League/International

Drita kryen sot përgatitjet e fundit para ndeshjes në UECL

07/07/21 @ 17:14

SUPERLIGA TURKE

Zyrtare: Balotelli në Superligën Turke

International/Transfere

Zyrtare: Balotelli në Superligën Turke

07/07/21 @ 16:48

INTER

Inzaghi: Më donin me çdo kusht

Serie A

Inzaghi: Më donin me çdo kusht

07/07/21 @ 16:30

REAL MADRID

Ancelotti e do në Real Madrid

Premier League/La Liga/Transfere

Ancelotti e do në Real Madrid

07/07/21 @ 17:00

ROMA

Spinazzola deri në janar jashtë?

Evropiani/Serie A

Spinazzola deri në janar jashtë?

07/07/21 @ 15:40

SPANJA

Luis Enrique ‘arsyeton’ Moratan

Evropiani/La Liga

Luis Enrique ‘arsyeton’ Moratan

07/07/21 @ 16:15

KASPER HJULMAND

Njëjtë, futboll proaktiv

Evropiani

Njëjtë, futboll proaktiv

07/07/21 @ 14:47

GARETH SOUTHGATE

Fati i Gjermanisë, disa gjysmëfinale shpiejnë në finale

Evropiani/International

Fati i Gjermanisë, disa gjysmëfinale shpiejnë në finale

07/07/21 @ 14:53

FINAL FOUR PËR TË PËRCAKTUAR KAMPIONIN

FSHF ndërron formatin e Superiores

FSHF Kategoria Superiore

FSHF ndërron formatin e Superiores

19/07/23 @ 11:56

ELIMINOHET KAMPIONI I SHQIPËRISË

BATE mposht dhe eliminon Partizanin

FSHF Kategoria Superiore/Champions League

BATE mposht dhe eliminon Partizanin

18/07/23 @ 22:01

PREJ SHQIPËRIE NË TURQI

Visar Bekaj kalon në Hatayspor

Kualifikimet për Evropian/FFK Superliga/FSHF Kategoria Superiore/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Visar Bekaj kalon në Hatayspor

10/07/23 @ 15:42

SHITJA FILLON ONLINE

2 muaj para ndeshjes, nis shitja e biletave për Shqipëri-Poloni

Kualifikimet për Evropian/FSHF Kategoria Superiore/Shqipëria

2 muaj para ndeshjes, nis shitja e biletave për Shqipëri-Poloni

10/07/23 @ 15:06

KONFIRMOHET

Gjilani huazon dy lojtarë nga Kukësi

FFK Superliga/FSHF Kategoria Superiore/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Gjilani huazon dy lojtarë nga Kukësi

10/07/23 @ 12:06

GODET KAMPIONI

Enea Koliçi kalon te kampioni!

FFK Superliga/FSHF Kategoria Superiore/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Enea Koliçi kalon te kampioni!

05/07/23 @ 20:28

MESFUSHORI I KUQEZINJËVE

Ylber Ramadani drejt Serie A-së

FFK Superliga/FSHF Kategoria Superiore/Serie A/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Ylber Ramadani drejt Serie A-së

03/07/23 @ 08:45

REAGIMI I FSHF

FSHF: Prej janarit Oversport nuk ka paguar…

FSHF Kategoria Superiore

FSHF: Prej janarit Oversport nuk ka paguar…

30/06/23 @ 09:18

TRANSMETIMI

FSHF ndërpret kontratën me Oversport

FSHF Kategoria Superiore/Shqipëria

FSHF ndërpret kontratën me Oversport

27/06/23 @ 16:22

DREJT GJILANIT

Klodian Duro i rikthehet futbollit kosovar

FFK Superliga/FSHF Kategoria Superiore/International/Transfere

Klodian Duro i rikthehet futbollit kosovar

26/06/23 @ 14:21


 
Të gjitha lajmet nga FSHF Kategoria Superiore