Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

REAL MADRID

Ancelotti e do në Real Madrid

Foto: Marca Official

Ancelotti e do në Real Madrid


7 July, 2021 @17:00

Ka përafërsisht një muaj tek ‘rikthimi’ tek “Los Blancos”, por menaxheri italian i Real Madrid nuk ka ndërmend që të rrij duarkryq në këtë verë.

Trajneri italian, Ancelotti ka nisur që kur ka ardhur që të mendoj për të kthyer Bale fillimisht tek skuadra e “Los Blancos”, si dhe për të menduar transferimin e sulmuesit francez, Mbappe, transfer i cili duket që të jetë shumë i vështirë ngase skuadra e Parisit nuk e ka nxjerrur në shitje atë dhe as që po mendojnë të bëjnë një gjë të tillë.

Pavarësisht Mbappe e Bale, këto ditë Ancelotti ka telefonuar personalisht anësorin brazilian, njëkohësisht lojartin e Everton-it, Richarlison.

Trajneri italian dëshiron të takohet përsëri me një nga yjet e Everton-it të tij dhe ia ka bërë të ditur këtë sulmuesit, Richarlison, i cili aktualisht është duke u përqendruar në fitimin e Copa America me Brazilin, ku do të përballen me Argjentinën në finale.


INTER

Inzaghi: Më donin me çdo kusht

Serie A

Inzaghi: Më donin me çdo kusht

07/07/21 @ 16:30

SPANJA

Luis Enrique ‘arsyeton’ Moratan

Evropiani/La Liga

Luis Enrique ‘arsyeton’ Moratan

07/07/21 @ 16:15

ROMA

Spinazzola deri në janar jashtë?

Evropiani/Serie A

Spinazzola deri në janar jashtë?

07/07/21 @ 15:40

GARETH SOUTHGATE

Fati i Gjermanisë, disa gjysmëfinale shpiejnë në finale

Evropiani/International

Fati i Gjermanisë, disa gjysmëfinale shpiejnë në finale

07/07/21 @ 14:53

KASPER HJULMAND

Njëjtë, futboll proaktiv

Evropiani

Njëjtë, futboll proaktiv

07/07/21 @ 14:47

RAHOVEC

Rahoveci shton edhe 3 përforcime në ekip

FFK Liga e parë/Transfere

Rahoveci shton edhe 3 përforcime në ekip

07/07/21 @ 11:34

MEDIA TALK

Inter po mundohet ta marrë sulmuesin e West Hamit

Premier League/Serie A/Transfere

Inter po mundohet ta marrë sulmuesin e West Hamit

30/07/23 @ 19:44

DANEZI NË OLD TRAFFORD

Rasmus Højlund - para zyrtarizimit te Manchester United

Premier League/Serie A/Transfere

Rasmus Højlund - para zyrtarizimit te Manchester United

30/07/23 @ 14:11

VAZHDON KONTRATËN ME EKIPIN E FËMIJËRISË

Me rrogë të re, Rashford vazhdon deri në vitin 2028

Champions League/Premier League

Me rrogë të re, Rashford vazhdon deri në vitin 2028

18/07/23 @ 22:29

MEDIA TALK

Broja kërkon largimin nga Chelsea, dy ekipe të PL janë të interesuara

Premier League/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Broja kërkon largimin nga Chelsea, dy ekipe të PL janë të interesuara

04/07/23 @ 11:10

PREMIER LEAGUE

Sa kanë fituar ekipet e Premier League gjatë sezonit 22/23?

Premier League

Sa kanë fituar ekipet e Premier League gjatë sezonit 22/23?

21/06/23 @ 10:36

the GUNNERS

Partey mund të shkojë, nëse vjen Caicedo

Champions League/Premier League/Transfere

Partey mund të shkojë, nëse vjen Caicedo

14/06/23 @ 08:56

PARADA E FITUESVE

Rreth 200 mijë tifozë priten të festojnë trofeun me Manchester Cityn

Champions League/Premier League

Rreth 200 mijë tifozë priten të festojnë trofeun me Manchester Cityn

11/06/23 @ 23:51

MANCHESTER CITY KAMPION EVROPE

Manchester City për herë të parë fiton Ligën e Kampionëve, kompleton tripletën!

Champions League/Premier League

Manchester City për herë të parë fiton Ligën e Kampionëve, kompleton tripletën!

10/06/23 @ 23:03

CITY FITON EDHE KUPËN

Manchester City fiton edhe FA Cup

Premier League

Manchester City fiton edhe FA Cup

03/06/23 @ 21:08

POCH ZYRTARIZOHET TE CHELSEA!

“Ai duhet të fitojë”, Chelsea emëroi Pochettinon

Premier League/Transfere

“Ai duhet të fitojë”, Chelsea emëroi Pochettinon

30/05/23 @ 14:23


 
Të gjitha lajmet nga Premier League