Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

RAHOVEC

Rahoveci shton edhe 3 përforcime në ekip

Rahoveci shton edhe 3 përforcime në ekip


7 July, 2021 @11:34

Skuadra e Rahovecit po mëton të jetë ekip stabil në Ligë të Parë të Kosovës dhe pas përforcimeve të djeshme sot ka bërë të ditur se ka arritur marrëveshje edhe me 3 lojtarë tjerë.

Kështu, Mikea Avdillari (mesfushor, vjen nga KF Maliqi, Shqipëri), Edonis Krasniqi (mesfushor, KF Malisheva) dhe Jozef Lekaj (mesfushor, KF Gjakova) janë përforcimet e fundit të ekipit të vreshtarëve.

Ndërsa shtabi teknik pritet t’i nis stërvitjet për sezonin e ri më 12 korrik.


MIQËSORE

Gjilani pëson në miqësoren e parë

FFK Superliga

Gjilani pëson në miqësoren e parë

07/07/21 @ 10:42

ARGJENTINA - KOLUMBIA

Portieri Martinez shpëton Argjentinën, super finalja me Brazilin

International/Copa America

Portieri Martinez shpëton Argjentinën, super finalja me Brazilin

07/07/21 @ 10:35

EURO2020

Dita 27, gjysmëfinalja e dytë

Evropiani

Dita 27, gjysmëfinalja e dytë

07/07/21 @ 08:35

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Italia - Spanja

Evropiani

Notat e futbollistëve: Italia - Spanja

07/07/21 @ 00:17

ITALIA - SPANJA

Penalltitë çojnë Italinë në finale

Evropiani

Penalltitë çojnë Italinë në finale

06/07/21 @ 23:47

FERENCVAROS vs PRISHTINA

Në pjesë të dytë, Prishtina bie brenda 7 minutave në Budapest

FFK Superliga/Champions League

Në pjesë të dytë, Prishtina bie brenda 7 minutave në Budapest

06/07/21 @ 20:08

11-SHET

Italia-Spanja, me këto 11-she përballë njëra-tjetrës

Evropiani

Italia-Spanja, me këto 11-she përballë njëra-tjetrës

06/07/21 @ 19:35

REAEGON FEDERATA

Reagon FFK: Koreorgrafi luftënxitëse

FFK Liga e Dytë/FFK Superliga/FFK Liga e parë/Kosova

Reagon FFK: Koreorgrafi luftënxitëse

27/07/23 @ 16:00

SHORTI PËR EDICIONIN 2023/24

Ndërrohet data për shortin e Superligës dhe Ligës së Parë

FFK Superliga/FFK Liga e parë

Ndërrohet data për shortin e Superligës dhe Ligës së Parë

25/07/23 @ 11:46

MITROVICË

Trepça vazhdon me dy lojtarët e dalluar

FFK Liga e parë/Transfere

Trepça vazhdon me dy lojtarët e dalluar

24/07/23 @ 17:09

SKENDERAJ

Pas trajnerit, Drenica prezanton lojtarët

FFK Liga e parë/Transfere

Pas trajnerit, Drenica prezanton lojtarët

24/07/23 @ 16:49

VAZHDOJNË ME LOJTARËT BAZË

2 Korriku renovon me pjesën më të madhe të ekipit

FFK Liga e parë/Transfere

2 Korriku renovon me pjesën më të madhe të ekipit

24/07/23 @ 13:08

GJAKOVË

Tre përforcime shtesë te Vëllaznimi

FFK Liga e parë/Transfere

Tre përforcime shtesë te Vëllaznimi

24/07/23 @ 12:54

SUHAREKË

Suhareka zyrtarizon Liridon Fetahajn

FFK Superliga/FFK Liga e parë/Transfere

Suhareka zyrtarizon Liridon Fetahajn

22/07/23 @ 16:21

PRIZREN

Altin Sylejmani kalon te Liria

FFK Superliga/FFK Liga e parë/Transfere

Altin Sylejmani kalon te Liria

22/07/23 @ 15:58

FEDERATA NJOFTON

Projekti i fushave: Në Zhur e Dragash, përfundon faza e parë

FFK Liga e Dytë/FFK Superliga/FFK Liga e parë

Projekti i fushave: Në Zhur e Dragash, përfundon faza e parë

21/07/23 @ 11:43

PËRFORCIME SHTESË DHE VAZHDIME TE VJOSA

Vjosa përforcohet me dy, vazhdon me lojtarët kryesorë

FFK Liga e parë/Transfere

Vjosa përforcohet me dy, vazhdon me lojtarët kryesorë

18/07/23 @ 17:03


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë