Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MIQËSORE

Gjilani pëson në miqësoren e parë

Gjilani pëson në miqësoren e parë


7 July, 2021 @10:42

Skuadra e Gjilanit që aktualisht po i kalon përgatitjet në Mavrovë, luajti miqësoren e parë.

Gjilani u përball me skuadrën e Renovas, derisa u mposht me rezultat 2-1.

Në këtë ndeshje luajtën edhe përforcimet e reja të skuadrës gjilanase.


ARGJENTINA - KOLUMBIA

Portieri Martinez shpëton Argjentinën, super finalja me Brazilin

International/Copa America

Portieri Martinez shpëton Argjentinën, super finalja me Brazilin

07/07/21 @ 10:35

EURO2020

Dita 27, gjysmëfinalja e dytë

Evropiani

Dita 27, gjysmëfinalja e dytë

07/07/21 @ 08:35

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Italia - Spanja

Evropiani

Notat e futbollistëve: Italia - Spanja

07/07/21 @ 00:17

ITALIA - SPANJA

Penalltitë çojnë Italinë në finale

Evropiani

Penalltitë çojnë Italinë në finale

06/07/21 @ 23:47

FERENCVAROS vs PRISHTINA

Në pjesë të dytë, Prishtina bie brenda 7 minutave në Budapest

FFK Superliga/Champions League

Në pjesë të dytë, Prishtina bie brenda 7 minutave në Budapest

06/07/21 @ 20:08

11-SHET

Italia-Spanja, me këto 11-she përballë njëra-tjetrës

Evropiani

Italia-Spanja, me këto 11-she përballë njëra-tjetrës

06/07/21 @ 19:35

INTER

Kolarov vazhdon kontratën me Interin

Serie A

Kolarov vazhdon kontratën me Interin

06/07/21 @ 18:50

REAEGON FEDERATA

Reagon FFK: Koreorgrafi luftënxitëse

FFK Liga e Dytë/FFK Superliga/FFK Liga e parë/Kosova

Reagon FFK: Koreorgrafi luftënxitëse

27/07/23 @ 16:00

GJYQTARËT KOSOVARË NË EVROPË

Gent-Zhilina, me referë nga Kosova

Conference League/FFK Superliga

Gent-Zhilina, me referë nga Kosova

26/07/23 @ 11:36

FITORE E LEHTË PËR BALLKANIN

Gripshi shkëlqen, Ballkani përsëri bindës në ndeshjen e parë

Conference League/FFK Superliga

Gripshi shkëlqen, Ballkani përsëri bindës në ndeshjen e parë

25/07/23 @ 23:30

SHORTI PËR EDICIONIN 2023/24

Ndërrohet data për shortin e Superligës dhe Ligës së Parë

FFK Superliga/FFK Liga e parë

Ndërrohet data për shortin e Superligës dhe Ligës së Parë

25/07/23 @ 11:46

RIVALI I DUKAGJINIT

Nëse kalon Rijekën, Dukagjinin e pret një rival më i lehtë

Conference League/FFK Superliga

Nëse kalon Rijekën, Dukagjinin e pret një rival më i lehtë

24/07/23 @ 15:09

RIVALI I DRITËS

Pas Plzenit, Dritën e pret rivali pak më i lehtë

Conference League/FFK Superliga

Pas Plzenit, Dritën e pret rivali pak më i lehtë

24/07/23 @ 14:59

SHORTI I UECL

Ballkani mëson kundërshtarin e raundit të tretë kualifikues në Ligë të Konferencës

Conference League/FFK Superliga

Ballkani mëson kundërshtarin e raundit të tretë kualifikues në Ligë të Konferencës

24/07/23 @ 14:48

PODUJEVË

Përvoja e Bekteshit, shtesë te Llapi

FFK Superliga/Transfere

Përvoja e Bekteshit, shtesë te Llapi

24/07/23 @ 14:32

PRIZREN

Tjiueza e Megameno vazhdojnë, por Liria zyrtarizon edhe dy lojtarë afrikanë

FFK Superliga/International/Transfere

Tjiueza e Megameno vazhdojnë, por Liria zyrtarizon edhe dy lojtarë afrikanë

22/07/23 @ 19:15

SUHAREKË

Suhareka zyrtarizon Liridon Fetahajn

FFK Superliga/FFK Liga e parë/Transfere

Suhareka zyrtarizon Liridon Fetahajn

22/07/23 @ 16:21


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga