Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Anglia - Danimarka

Formacionet zyrtare: Anglia - Danimarka


7 July, 2021 @19:39

Publikohen formacionet startuese të Anglisë dhe Danimarkës, në ndeshjen e dytë gjysmëfinale të EURO 2020.

ANGLIA: Pickford; Walker, Stones, Maguire, Shaw; Rice, Philips. Saka, Mount, Sterling; Kane.

DANIMARKA: Schmeichel; Christensen, Kjaer, Vestergaard, Stryger, Maehle; Delaney, Hojbjerg, Damsgaard, Braithwaite; Dolberg.


 
Të gjitha lajmet nga Evropiani