Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

REAL MADRID

Nacho Fernandez ka rinovuar kontratën

Foto: Real Madrid Official

Nacho Fernandez ka rinovuar kontratën


8 July, 2021 @17:45

Drejtuesit e Real Madrid kanë mbyllur rinovimin e kontratës së Nacho Fernandez.

Fernandez kishte kontratë deri në qershor të vitit 2022 me nënkampionët e La Ligas.

Kontrata e re e mbrojtësit me klubin do të jetë deri në qershor 2023.

Qendërmbrojtësi është ai lojtar i cili ka qenë në klub që nga viti 2001 nga të rinjtë e deri te seniorët,  dhe së fundmi performanca e tij e shkëlqyeshme dhe shkathtësia, ishte arsyeja në zgjatjen e kontratës edhe për një vit.


MEDIA TALK

Garë e ashpër për mesfushorin italian

Serie A

Garë e ashpër për mesfushorin italian

09/07/21 @ 14:30

AC MILAN

Calabria rinovon kontratën

Serie A

Calabria rinovon kontratën

09/07/21 @ 13:55

LIGA E PARË A

Me derbi në hapje, ‘89shi pret Lirinë

FFK Liga e parë

Me derbi në hapje, ‘89shi pret Lirinë

09/07/21 @ 14:26

LIGA E PARË B

Ferizaji e Fushë Kosova, vendas në xhiron e parë

FFK Liga e parë

Ferizaji e Fushë Kosova, vendas në xhiron e parë

09/07/21 @ 14:28

CONFERENCE LEAGUE

Të gjitha rezultatet në Conference League

Conference League/FFK Superliga

Të gjitha rezultatet në Conference League

08/07/21 @ 23:43

SUPERLIGA 2021/22

Hidhet shorti, Superliga gati për sezonin 2021/22

FFK Superliga

Hidhet shorti, Superliga gati për sezonin 2021/22

09/07/21 @ 13:03

UEFA CONFERENCE LEAGUE

Llapi mposhtet në Shkup, debuton me humbje

Conference League/FFK Superliga

Llapi mposhtet në Shkup, debuton me humbje

08/07/21 @ 21:58

LA LIGA

Zyrtare: Simeone vazhdon kontratën me Altetico Madrid

La Liga

Zyrtare: Simeone vazhdon kontratën me Altetico Madrid

08/07/21 @ 19:32

REAL MADRID

Ancelotti e do në Real Madrid

Premier League/La Liga/Transfere

Ancelotti e do në Real Madrid

07/07/21 @ 17:00

SPANJA

Luis Enrique ‘arsyeton’ Moratan

Evropiani/La Liga

Luis Enrique ‘arsyeton’ Moratan

07/07/21 @ 16:15

BARCELONA

Griezmann bëhet gati për Premier League

Premier League/La Liga/Transfere

Griezmann bëhet gati për Premier League

06/07/21 @ 18:45

TRANSFERE

Ancelotti nuk e do brenda skuadrës

Serie A/La Liga/Transfere

Ancelotti nuk e do brenda skuadrës

05/07/21 @ 20:00

TRANSFERE

Mundësi e mirë për lojtarët e ‘lirë’

Premier League/Bundesliga/Serie A/Ligue 1/La Liga/Analiza

Mundësi e mirë për lojtarët e ‘lirë’

03/07/21 @ 17:40

MERKATO

Insigne në shënjestër të Barcelonës

Serie A/La Liga/Transfere

Insigne në shënjestër të Barcelonës

02/07/21 @ 19:50

BARCELONA

Shpresat e Laportës për Messin

La Liga

Shpresat e Laportës për Messin

01/07/21 @ 11:30

BARCELONA

I përfundon kontrata e Messit

La Liga

I përfundon kontrata e Messit

30/06/21 @ 23:15

MEDIA TALK

Po kërkohet nga disa klube

Serie A/La Liga/Transfere

Po kërkohet nga disa klube

28/06/21 @ 17:00


 
Të gjitha lajmet nga La Liga