Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MEDIA TALK

Casemiro para largimit

Casemiro para largimit


15 December, 2023 @7:49

Sipas njoftimit të fundit nga e tabloidi britanik the Sun, mesfushori brazilian i Manchester Unitedit, Casemiro, është shumë afër largimit nga klubi. Kjo, pasi që ekipi parisien Paris St Germain është i interesuar të nënshkruajë me mesfushorin qendror të djajve të kuq.

Kalimi mund të ndodh në afatin kalimtar të janarit, ndërsa 31-vjeçari pos që ka interesim nga PSG që ka siguruar të tetën e finales së Ligës së Kampionëve, ka interesim edhe prej ekipit nga Arabia Saudite, Al-Hilal.


 
Të gjitha lajmet nga Premier League