Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

E FUNDIT

Challandes fton Halimin dhe Dakun

Challandes fton Halimin dhe Dakun


28 May, 2021 @12:12

Selektori i Kosovës Bernard Challandes ka bërë të ditur se për shkak të pa mundësisë së ardhjes së dy futbollistëve, nga lista e të ftuarve të Kosovës, si zëvendësues të tyre ka ftuar portierin Betim Halimi dhe sulmuesin e Ballkanit, Mirlind Daku.


BIANCONERI

Juve zyrtarizon largimin e Pirlos

Serie A/Transfere

Juve zyrtarizon largimin e Pirlos

28/05/21 @ 11:49

MILAN

Milani zëvendëson Donnarummën me portierin kampion

Serie A

Milani zëvendëson Donnarummën me portierin kampion

27/05/21 @ 23:22

SERIE A

Gjigandi italian në bisedime me Granit Xhakën

Serie A/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Gjigandi italian në bisedime me Granit Xhakën

27/05/21 @ 22:15

KOSOVA

Nuk ftohet, reagon Bernard Berisha

Përfaqësuesja

Nuk ftohet, reagon Bernard Berisha

27/05/21 @ 21:11

BUNDESLIGA

Bayerni transferon 23 vjeçarin nga Championshipi

Bundesliga/Transfere

Bayerni transferon 23 vjeçarin nga Championshipi

27/05/21 @ 17:56

REAGIM

Florent Muslija reagon, tregon arsyen e mungesës

Përfaqësuesja

Florent Muslija reagon, tregon arsyen e mungesës

27/05/21 @ 17:41

“E urrej futbollin modern”

Evropiani/Përfaqësuesja/Premier League

“E urrej futbollin modern”

19/06/21 @ 12:30

KOSOVA U19

Lista e Kosovës U19, për miqësoret e qershorit

Përfaqësuesja

Lista e Kosovës U19, për miqësoret e qershorit

15/06/21 @ 15:44

KOSOVA

Dion Ajvazi i thotë “PO” Kosovës

Përfaqësuesja

Dion Ajvazi i thotë “PO” Kosovës

14/06/21 @ 12:28

KOSOVA - GAMBIA

Supergoli i Arbër Hoxhës, Kosova fiton miqësoren e fundit

Përfaqësuesja

Supergoli i Arbër Hoxhës, Kosova fiton miqësoren e fundit

11/06/21 @ 20:49

KOSOVA - GAMBIA

Mbyllet pjesa e parë, ky është rezultati i ndeshjes Kosova - Gambia

Përfaqësuesja

Mbyllet pjesa e parë, ky është rezultati i ndeshjes Kosova - Gambia

11/06/21 @ 19:41

FORMACIONET ZYRTARE

Formacionet zyrtare: Kosova - Gambia

Përfaqësuesja

Formacionet zyrtare: Kosova - Gambia

11/06/21 @ 17:55

MIQËSORE

Kosova sot zhvillon miqësoren e fundit

Përfaqësuesja

Kosova sot zhvillon miqësoren e fundit

11/06/21 @ 13:43

KOSOVA U21

Zëvendësuesit vendosin, Kosova U21 mposhtë Andorrën U21

Përfaqësuesja

Zëvendësuesit vendosin, Kosova U21 mposhtë Andorrën U21

08/06/21 @ 23:38

GUINEA - KOSOVA

Kosova me rezultat zhgënjyes përballë Guinesë

Përfaqësuesja

Kosova me rezultat zhgënjyes përballë Guinesë

08/06/21 @ 18:02

FORMACIONET ZYRTARE

Formacionet zyrtare: Kosova - Guinea

Përfaqësuesja

Formacionet zyrtare: Kosova - Guinea

08/06/21 @ 15:38


 
Të gjitha lajmet nga Përfaqësuesja