Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PREMIER LEAGUE

Austin: Mount duhet të jetë jashtë evropianit

FOTO: Charlie Austin

Austin: Mount duhet të jetë jashtë evropianit


12 February, 2021 @12:55

Ish-sulmuesi i Southampton Charlie Austin ka thënë për TalkSport se Jack Grealish, James Maddison dhe Phil Foden duhet të startojnë që të tre për Anglinë dhe sipas tij Mason Mount duhet të ‘sakrifikohet’.

“Jam fans i madh i Kevin De Bruyne, por nëse shohim formën e këtij sezoni, Jack (Grealish) është lojtari më i mirë” tha Austin.

“E pashë James Maddison në fushë kundër Fulham dhe ishte një milje larg lojtari më i mirë në fushë” shtoi ish-sulmuesi i West Bromwich.


PREMIER LEAGUE

Arteta: Isha viktimë e abuzimeve në rrjete sociale

Premier League

Arteta: Isha viktimë e abuzimeve në rrjete sociale

12/02/21 @ 11:30

VËLLAZNIMI

Chibueze arrin në Gjakovë

FFK Liga e parë

Chibueze arrin në Gjakovë

12/02/21 @ 08:28

PREMIER LEAGUE

Callum Wilson do të mungojë disa javë

Premier League

Callum Wilson do të mungojë disa javë

11/02/21 @ 23:40

FIFA CLUB WORLD CUP

Bayern - Tigres, 11-shet startuese për titullin e botës

Bundesliga/International

Bayern - Tigres, 11-shet startuese për titullin e botës

11/02/21 @ 18:41

BRAZILIANI

Juventus njofton për lëndimin e Arthurit

Serie A

Juventus njofton për lëndimin e Arthurit

11/02/21 @ 18:36

NAPOLI

Lëndimi i Hysajt e lë jashtë ndaj Juves

Serie A/Sportistë shqiptarë në botë

Lëndimi i Hysajt e lë jashtë ndaj Juves

11/02/21 @ 18:33

MIQËSORE

Rrahmani me dygolësh, Malisheva fiton Ramiz Sadikun

FFK Liga e parë

Rrahmani me dygolësh, Malisheva fiton Ramiz Sadikun

11/02/21 @ 17:49

MIQËSORE

Gjini me hat-trick, 7 gola në miqësoren Vëllaznimi-Vjosa

FFK Liga e parë

Gjini me hat-trick, 7 gola në miqësoren Vëllaznimi-Vjosa

11/02/21 @ 17:43

TRANSFER

Mensah deklarohet rreth largimit

Bundesliga

Mensah deklarohet rreth largimit

11/02/21 @ 17:30

PREMIER LEAGUE

Alioski po e pret me padurim duelin me Pepe

Premier League

Alioski po e pret me padurim duelin me Pepe

11/02/21 @ 16:00

“E urrej futbollin modern”

Evropiani/Përfaqësuesja/Premier League

“E urrej futbollin modern”

19/06/21 @ 12:30

ANALIZA

Kessie pasardhës i Wijnaldum tek Liverpool?

Premier League/Serie A

Kessie pasardhës i Wijnaldum tek Liverpool?

18/06/21 @ 22:50

TRANSFERE

United pas anglezit të Atleticos, problem çmimi

Premier League/La Liga/Transfere

United pas anglezit të Atleticos, problem çmimi

17/06/21 @ 20:20

RAFA BENITEZ

Pritet rikthimi në Premier League

Premier League/Transfere

Pritet rikthimi në Premier League

16/06/21 @ 23:59

STINORI I RI

Kampioni me Spurs, Arsenali me debutues

Premier League

Kampioni me Spurs, Arsenali me debutues

16/06/21 @ 10:21

ZYRTARE

ZYRTARE: PSG transferon mesfushorin e Liverpoolit

Premier League/Ligue 1/Transfere

ZYRTARE: PSG transferon mesfushorin e Liverpoolit

10/06/21 @ 15:03

WOLVES

Wolves zyrtarizon trajnerin e ri

Premier League/Transfere

Wolves zyrtarizon trajnerin e ri

09/06/21 @ 11:19

EMILIANO BUENDIA

Rekord transfer nga Aston Villa

Premier League/International/Transfere

Rekord transfer nga Aston Villa

06/06/21 @ 12:00

PREMIER LEAGUE

Për herë të tretë, Pep Guardiola trajneri i vitit në PL

Premier League

Për herë të tretë, Pep Guardiola trajneri i vitit në PL

05/06/21 @ 13:21

PREMIER LEAGUE

Ruben Dias lojtari i viti në Premier League

Premier League

Ruben Dias lojtari i viti në Premier League

05/06/21 @ 12:48


 
Të gjitha lajmet nga Premier League